Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому селищі Запорізької області росіяни проводять "профілактичні бесіди" з дітьми та підлітками
Поделиться

В окупованій Чернігівці росіяни тиснуть на дітей та підлітків, які підтримують ЗСУ

Місцеві жителі повідомляють, що в окупованому селищі Чернігівка російські військові забирають дітей та підлітків, які у соцмережах підтримували ЗСУ. З ними проводять «профілактичні» бесіди.

Також тут окупанти разом з колаборантами створили гаZету для місцевих жителів. Про це повідомили в міському телеграм-каналі Енергодара.

газета окупанти

«Коли немає ані стабільного інтернету, ані притомного зв’язку з Україною, для місцевих — це єдина можливість хоч щось дізнаватися про життя громади та сусідніх сіл. І треба самим бути дуже уважними й поміркованими, щоб відрізняти суцільну брехню від хоча б напівправди та вчитися читати поміж рядків, і допомагати тим, хто вже не в змозі», — говориться у повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що на окупованих територіях Запорізької області росіяни розповсюджують фейкові «українські» газети про поразки ЗСУ. Росіяни фабрикують заяви Валерія Залужного і Олексія Арестовича про «втрату Запоріжжя» та розпач військових. Через дезінформацію намагаються максимально деморалізувати людей.

Зазначимо, що у тимчасово окупованому смт Чернігівка Бердянського району депутатка селищної ради Ілона Щипенко оголосила себе в.о. селищного голови. Перебравши на себе владні обов’язки, вона пішла на співпрацю з російськими військовими.

Також у Чернігівці окупанти 12 травня взяли в полон настоятеля храму Святого Пророка Іллі отця Ігоря Ончева. Тоді  Запорізька єпархія Православної Церкви України зверталася за допомогою у визволенні священника. Через 10 днів священника звільнили.

Читайте також: Приймай, Росіє, поповнення: куди везуть «двухсотих» із Запорізької області 

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

 


Комментарии читателей