Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому селищі Запорізької області росіяни хочуть відібрати в людей землю
Поделиться

Окупанти всіляко тиснуть на фермерів та підприємців

У тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької області росіяни проводять незаконні адміністративно-поліцейські заходи. Окупанти змушують місцевих мешканців проходити так звану «фільтрацію», а також забороняють людям евакуюватися на підконтрольну українській владі територію.

Крім цього, окупанти продовжують розкрадати продукцію аграрних підприємств. Але при цьому вони імітують гуманітарну діяльність з показовим роздаванням продуктових наборів та медикаментів місцевим.

Сильний тиск росіяни здійснюють на підприємців і власників земельних ділянок. Зокрема, в селищі Чернігівка окупанти хочуть відібрати у людей землю. До 8 травня власники земельних ділянок мають заповнити форму, у якій вказати скільки землі мають у власності, а скільки — в оренді. Лише після цього людям обіцяють видати ліцензію на обробку землі. Якщо фермер відмовиться заповнювати документи, так званий “комендант” відбере всю землю.

А в селищі Михайлівка окупанти ввели свою тимчасову податкову систему для підприємців. Ті, хто хочуть і надалі працювати в громаді, мають пройти нову реєстрацію за російськими правилами. При цьому окупанти запевняють, що зняли з підприємців військовий податок, і всі нові податки йтимуть лише в громаду. 

Також відсьогодні росіяни розпочали реєстрацію підприємців у Енергодарі. Тим, хто не прийде до адміністрації і не зареєструється, заборонять працювати в місті. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в тимчасово окупованому Бердянську росіяни викрали колишнього міліціонера. Його тримають у колонії.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей