Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
В окупованому місті Запорізької області росіяни викрали талони на пальне з комунальних підприємств
Поделиться

Окупанти викрали талони на пальне, що належали комунальним підприємствам

Представники окупаціної адміністрації країни-агресора викрали картки та талони на пальне з комунальних підприємств та установ Мелітополя. До їх реалізації вони залучили колишнього працівника паливної компанії. Він за певний «відкат» збував їх на підконтрольній Україні території.

Отримавши у черговий раз під реалізацію картки на пальне, чоловік намагався в’їхати до Запоріжжя. Але його викрили правоохоронці. Під час огляду його особистих речей виявлено талони на пальне на загальну суму майже 3,5 млн грн. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Затриманий розповів, що ці картки він мав продати, а отримані кошти передати невідомим йому особам. Для цього вони виходять з ним на зв’язок та повідомляють про місце та спосіб передачі коштів. Робить так не вперше: наприкінці квітня вже реалізував талони на пальне на 650 тисяч гривень. Тоді за виконану роботу отримав 50 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області.

Стосовно цього факту відкрили кримінальне провадження. Слідство триває.

Раніше ми писали, що у Запоріжжі відчувається дефіцит пального. Майже вся країна зараз відчуває паливний дефіцит. Останніми днями біля АЗС черги з автомобілів. Але не на всіх станціях пальне в наявності. Актуальною інформацією з цього приводу місцеві мешканці діляться в тематичному телеграм-каналі.

Точні прогнози щодо того, коли зникне дефіцит пального експерти не дають. Наразі через руйнацію українських нафтопереробних заводів пальне завозиться з-за кордону. Наразі з цим існують логістичні проблеми.

На тлі проблем з пальним запоріжці обирають альтернативу автомобілям і пересідають на велосіпеди. Та запорізьких велосипедистів зупиняє дратівлива ситуація – сумбур у дозволах проїзду через мости та греблю Дніпрогесу.

Читайте також: Житель Іспанії подарував Запоріжжю новий автомобіль для перевезення гуманітарки

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей