Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому місті Запорізької області після тривалої перерви відбулася акція патріотів
Поделиться

Мешканці Мелітополя вийшли на вулицю і нагадали, що місто лишається українським

У неділю, 29 травня, в Мелітополі після тривалої перерви відбулася патріотична акція. Вона була малочисельною, але в умовах окупації в іншому форматі проводити захід було небезпечно.

На початку окупації в Мелітополі тривалий час проходили мирні акції, її учасники виходили на вулиці міста під українськими прапорами з тематичними плакатами, співали державний гімн і вигукували патріотичні  гасла. З кожним днем кількість учасників збільшувалась. Але згодом загарбники придушили протест, спочатку оточуючи площу та інші місця, де збирались мелітопольці, потім вдаючись до затримання і побиття людей. Після цього місцеві мешканці не деякий час припинили проведення патріотичних заходів. Але час від часу на вулицях міста з’являються то синьо-жовті прапорці, то листівки, то в різних районах вночі лунає символічна пісня «Ой у лузі червона калина».

патріотична акція

У неділю, 29 травня, через соціальні мережі містян запросили на чергову проукраїнську акцію. Згодом в мережі з’явилося відео, на якій кілька чоловіків і жінок виголошують: «Мелітополь — це Україна», «Слава Україні — Героям Слава», в руках вони тримають український прапор і стрічки сильного та жовтого кольорів. Задля безпеки учасників їх обличчя в кадрі закриті.

Читайте також: Окупанти відпустили з полону голову громади Запорізької області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей