Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому місті Запорізької області люди зі зброєю на кожному кроці
Поделиться

Окупанти так бояться мелітопольців, що контролюють зі зброєю всі сфери життя

У Мелітополі російські військові постійно перебувають на вулицях міста. Під їх наглядом не тільки стратегічні об’єкти, а й звичайні, мирні установи та заклади.

Життя в окупації передбачає постійний психологічний тиск на місцевих мешканців. Мелітопольці відзначають, що йдеться про присутність озброєних людей в місті. Рашистів можна зустріти в будь-якому місці.

— Отакі чуваші «тримають» Мелітополь. «Не стріляють» — не означає життя. Під кожним закладом та магазином є свої «асвабадітєлі». Поруч з ними і дихати лячно. Душа завмерла і чекає, — написала одна з мешканок Мелітополя і додала фото військового, який чатує зі зброєю на порозі поштового відділення.

озброєні люди

Ще один кадр зроблений мелітопольцем на центральній вулиці міста. Нею прогулюються люди у темній формі і бронежилетах, також зі зброєю та дубинками. Скоріш за все це представники силового відомства рф.  Багато військових зазвичай і у місцях відпочинку місцевих мешканців, зокрема, центральному парку.

озброєні люди

Як повідомляла «Індустріалка», в Мелітополі тривають викрадення людей, днями позбавили волі двох волонтерів — Іллю Єніна та Євгена Покопцева, а також відомого ветеринара та пастора однієї з церков Валентина Журавльова.

Читайте також: Підприємство з окупованого Мелітополя розпочне роботу на Львівщині

 Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Комментарии читателей