Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому місті Запорізької області комунальники не отримують зарплати
Поделиться

Загарбники не виконують обіцянки та не оплачують працю мелітопольських комунальників

Вже два місяці працівники комунальних підприємств Мелітополя працюють без заробітної плати. Все, що вони отримали від місцевої влади, продуктові набори.

Окупаційна влада в Мелітополі продовжує грабувати місцеві підприємства, вивозити сільськогосподарську техніку, запаси зернових культур. Крім того, вони не виконують свої обіцянки перед тими, хто погодився з ними на співпрацю. Це стосується, в першу чергу, комунальних підприємств.

— У Мелітополі співробітники деяких комунальних підприємств не одержують заробітну плату з початку окупації, — повідомляють в Запорізькій обласній військовій адміністрації. —  Така ситуація, зокрема, склалася на комунальному підприємстві «Чистота». Людям не виплатили зарплату за березень та квітень. Хоча колаборант – псевдо-директор департаменту капітального будівництва та житлово-комунального господарства Олексій Тегімбаєв — обіцяв виплатити зарплату рублями ще на початку травня. Людям лише видали вкрадені в України гуманітарні пайки.

Місцеві мешканці також повідомляють, що продуктові роботи замість грошей отримали і освітяни, які вирішили працювати на окупаційний режим.

Читайте також: Під час російського обстрілу лікарні та гуртожитків у Запорізькій області вдалось уникнути масових жертв

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей