Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому місті загарбники можуть займати житло місцевих мешканців
Поделиться

В Мелітополі містяни, які евакуювалися, можуть дізнатися про небажаних «квартирантів»

У Мелітополі окупаційні війська продовжують чинити беззаконня. Містом шириться інформація про заняття військовими помешкань людей, що евакуювалися. Її підтвердив міський голова Іван Федоров.

З окупованого Мелітополя на підконтрольну Україні територію виїхала приблизно половина мешканців. Відповідно частина житла лишилась без нагляду. Цим, за словами містян, активно користуються окупанти. Вони спочатку стежать за такими квартирами та будинками, а потім вламуються в них і певний час живуть. На жаль, завадити цьому до звільнення місто практично неможливо.

— І в моїх батьків в будинку незрозуміло хто оселився на певний час, — відзначив під час прямого ефіру міський голова Іван Федоров. — Така ж ситуація була з помешканнями колег і друзів. На сьогодні немає рецепта, як цього уникнути. Ця орда, рашисти, веде себе абсолютно безпринципно. Весь світ бачить їх справжнє обличчя.

Як повідомляла «Індустріалка», окупанти також привласнюють собі майно в курортній Кирилівці, зокрема, нещодавно вони «віджали» одну з найпопулярніших баз відпочинку на узбережжі.

Читайте також: У Оріхові ворожими обстрілами зруйновані дитячі садочки та школа — фото

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей