Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому Мелітополі зафіксували імена освітян, що пішли на співпрацю з загарбниками
Поделиться

У Мелітополі деякі навчальні заклади відновили свою роботу на вимогу окупаційної влади

Частина освітян Мелітополя все-таки пішла на співпрацю з ворогом. Це працівники деяких загальноосвітніх та спортивних шкіл, дошкільних навчальних закладів та шкіл мистецького спрямування. В окупованому Мелітополі зафіксували імена освітян, що пішли на співпрацю з загарбниками

У Мелітополі з початком окупації російські військові намагалися вплинути на керівників освітніх закладів. Та всі директори шкіл одноголосно написали заяви про звільнення. Навіть викрадення чотирьох керівниць не змусили ні їх самих, ні колег змінити рішення. Однак, серед освітян знайшлись ті, хто пішов на співпрацю з загарбниками. На сьогодні в місті працює принаймні три школи №1, 6 та 11, а також шість дитячих садків — №40, 99, 38, 41, 48 та 24. Як не запевняла на початку представниця самопроголошеної влади Галина Данильченко, що викладання буде здійснюватися за українською програмою, на справді вийшло інакше. Про це свідчать повідомлення на пропагандистських телеграм-каналах. Навіть маленьких дітей, зокрема, долучили до святкування 9 травня в кращих традиціях радянського союзу.

Сили оборони Запорізького краю відзначають, що встановлені особи всіх освітян, які співпрацюють з окупаційною владою і відновили освітній процес всупереч рішенню Запорізької обласної військової адміністрації про завершення навчального року 2 травня.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», в Мелітополі запрацювали під червоними прапорами дві дитячо-юнацькі спортивні школи. Керував процесом відновлення їх роботи колаборант Андрій Бойка.

Читайте також: Рашисти поширюють черговий фейк, що наші захисники у лікарнях обладнали вогневі позиції

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей