Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому курортному місті Запорізької області закрили порт
Поделиться

Роботу Бердянського порту призупинили

За наказом Міністерства інфраструктури України призупинено роботу Бердянського порту до повної деокупації міста.

До того ж мешканців Бердянська попереджають, що окупанти обдзвонюють усіх для уточнення особистих даних. Бердянців закликають не відповідати на дзвінки з незнайомих номерів. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Раніше у Бердянську партизани записали відеозвернення до земляків, які пішли на співпрацю з окупантами. Колаборантів запевнили, що їх діяльність під пильним контролем.

У Бердянської Партизанської Армії є власний телеграм-канал, на якому її учасники дають поради місцевим мешканцям, як протидіяти окупанти, і повідомляють про злочини з їх боку.

Зазначимо, що курортне місто знаходиться у повній блокаді вже понад місяць. Через це неможливо організувати забезпечення міста всім необхідним. Адже окупанти не відкривають гуманітарні коридори. На складах у Запоріжжі (мова йде НЕ про обласні склади) зусиллями волонтерів та міжнародних організацій зібрана допомога для Бердянська. Десятки тон важливих товарів чекають на виправлення. На жаль, через закриті дороги, її неможливо здійснити.

Читайте також: У місті Запорізької області встановили ціни у двох валютах

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 


Комментарии читателей