Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В окупованому Енергодарі росіяни обіцяють поновити на посадах звільнених працівників-колаборантів
Поделиться

Окупанти повідомили, що начебто «відновлюватимуть» на посадах звільнених працівників ЗАЕС

Щоб показати хоч якісь «здобутки» у паспортизації жителів тимчасово окупованого Енергодара, окупанти вигадали нову нісенітницю. Вони запустили інформацію, що нібито поновлюватимуть на посадах ЗАЕС звільнених співробітників, які брали участь у рашистських заходах. Але за умови, якщо ті подадуть заявку на громадянство рф.

Такі ж вигадки вони розповсюджують серед усіх атомників станції, сподіваючись хоч якось «заохотити» працівників. Брехливо заявляють, що у разі звільнення, окупанти так само всіх поновлять і платитимуть заробітну плату з міського бюджету. Про це повідомили у міському телеграм-каналі Енергодара.

«Закликаємо не вірити рашистам. Адже заробітну плату усім українським атомникам виплачує ДП «НАЕК «Енергоатом». Росіяни відношення до цього не мають. Тож як завжди цинічно брешуть, щоб надурити і зробити чергову картинку для своїх пропагандистських відео», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що рашисти втілюють нові небезпечні провокації на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції. Тепер вони знущанням та тортурами змушують працівників гідроцеху ЗАЕС вигадувати обґрунтування необхідності осушення охолоджувальних басейнів для керівництва ЗАЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом». Таким чином окупанти хочуть зняти із себе відповідальність за вчинення актів ядерного тероризму.

Також ми писали, що окупанти привезли в Енергодар вчителів з росії. Вони ще не полишають надії розпочати тут навчальний рік за своїми програмами. Переважна ж більшість енергодарських освітян категорично відмовляється працювати на ворогів.

Читайте також: У стратегічному місті Запорізької області в окупантів закінчилися гроші на підкуп місцевих жителів

 


Комментарии читателей