Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В місті на узбережжі Азовського моря окупанти викрали активіста
Поделиться

В окупованому Приморську російські військові забрали Олександра Панченка — голову громадської організації

Загарбники продовжують викрадати мирних мешканців на окупованих територіях. Чергова жертва — мешканець Приморська Олександр Панченко — голова громадської організації «Безпека та добробут».

— Сьогодні окупанти викрали мого тата, активіста Панченка Олександра Вікторовича! Всі знають його, як організатора акцій з прибирання та озеленення, як людину, яка завжди переживає за долю нашого міста і допомагає тим, хто цього потребує. Його місцезнаходження зараз невідомо. У тата багато добрих друзів, він завжди всім приходить на поміч. Сподіваюся, цього разу допоможуть йому, — написала у Фейсбуці донька активіста Єлизавета.

Панченко викрадення

В Приморську Олександр Панченко і організація «Безпека і добробут» кілька років поспіль проводила акції з прибирання ділянки узбережжя вздовж круч — території, яка користується попитом серед місцевих рибалок та туристів, що віддають перевагу тихому відпочинку. Крім того, ГО, долучилась до створення туристичного магніту в Приморську — пам’ятки на честь археологічної знахідки — скелету південного слона.

В Приморську випадок з Олександром Панченком не перший, раніше стало відомо, що окупанти викрали одного з фермерів. До того, вони позбавляли волі міського голову Олександра Кошелевича, а також проводили обшук в будинку його батьків.

Читайте також: Ворог не полишає своїх амбіцій зайти у Запоріжжя — ЗСУ

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей