Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В мережі показали як виглядав аеродром Мелітополя в перші дні війни - фото
Поделиться

Першим в Мелітополі росіяни завдали удар по військовому аеродрому

Військовий аеродром в Мелітополі був атакований російськими військами зранку 24 лютого, як і інші аналогічні об’єкти по всій країні. Наслідки удару показали в мережі.

Всі мелітопольці в перший день повномасштабного вторгнення росії почули вибухи, які пролунали в північній частині міста — там, де розташований військовий аеродром. На ньому дислокувалась 25-та бригада транспортної авіації, на оснащенні якої знаходяться Іл-76МД та Ан-26. Центральним ЗМІ командир підрозділу Дмитро Мимріков повідомляв, що в результаті удару був знищений один з літаків. А днями в мережі з’явились моторошні кадри, зроблені в перші дні війни. На них майже згорілий вщент транспортний гігант.

літаки Мелітополь

Саме літаки Іл-76МД завдяки своїм параметрам дозволяли мелітопольським авіаторам виконувати завдання як в межах України, так і за кордоном. Серед найвідоміших =  операція «Північний сокіл», під час якої кілька років поспіль наша техніка перевозила паливо та вантажі за полярне коло. В 2021-му році на борту Іла були евакуйовані громадяни різних країн зі столиці Афганістану, захопленої талібами, були задіяні в ротації миротворчого контингенту в Конго тощо.

літаки Мелітополь

Автори фото, розміщених на одному з телеграм-каналів, відзначають, що ворог 24 лютого поцілив в два літаки. Але скоріш за все, одне з повітряних суден належить до тих, що не використовувались через знос, але зберігались на аеродромі. Про це говорить зовнішій вигляд частини Іл-76, яка зберіглась.

літаки Мелітополь

Читайте також: Оператор «Джавеліна» розповів, як знищили два російські танки й одну БМП у Запорізькій області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей