Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В курортному селищі Запорізької області посадили символічні квіти
Поделиться

Працівники культури Кирилівки вийшли на толоку і закликали брати з них приклад

Співробітники закладів культури курортного селища привели до ладу прилеглі території та посіяли чорнобривці. Про це повідомляє сайт Кирилівської селищної ради.

Біля будинку культури №2 в Кирилівці його колектив разом з колегами комунального закладу «Центр культури, дозвілля». Кирилівської селищної ради Мелітопольського району Запорізької області, Кирилівської школи мистецтв та музичної школи провели толоку. Власним прикладом працівники культури хотіли нагадати місцевим мешканцям про необхідність працювати кожен на своєму місці з надією на перемогу.

толока Кирилівка

На толоці представники громади приводили до ладу клумби, висаджували рослини, квіти, серед яких і символ України — чорнобривці, прибирали прилеглі території. За словами, директорки селищного клубу Катерини Литвак, заходи з прибирання будуть продовжуватись в Кирилівці і вона закликала усіх жителів докласти зусиль для збереження завжди охайного та презентабельного вигляду Кирилівки та усієї громади.

толока Кирилівка

Раніше адміністрації Кирилівки зверталась до мешканців з проханням не створювати стихійні звалища. Крім того, представники влади повідомляли, що окупанти не полишають спроб схилити їх до співпраці.

Читайте також: У Запорізькій області в 30 кілометрах від лінії вогню техніка вийшла в поле

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей