Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Події
В ГСЧС рассказали подробности ликвидации пожара на крыше запорожской многоэтажки
Поделиться

Расследование причин пожара продолжается

В Запорожье на ул. Сержанта Медведева, 7 произошел масштабный пожар в четырехэтажном доме. На крыше вспыхнули строительные материалы, которые оставили ремонтники. В результате пожара также произошел взрыв баллона.

крыша

В результате пожара выгорели крыша и перекрытия дома. О том, как проходила ликвидация пожара рассказал начальник оперативно-координационного центра ГУ ГСЧС Украины в Запорожской области Александр Сычев.

Вчора о 21:15 до нас надійшло повідомлення про пожежу в чотириповерховій житловій будівлі. Було заявлено, що горить дах. Прибувши на місце події, було з’ясовано, що відбувається горіння даху майже по всій площі — 450 квадратних метрів. Вогонь загрожував розповсюдженням вниз у квартири та на всю будівлю. Тому було одразу подано стволи на гасіння і проведено заходи з евакуації та перевірки наявності жителів у квартирах, щоб, в першу чергу, гарантувати їм безпеку. Після цього всі зусилля були зосередженні в двох напрямках: гасіння пожежі та захист квартир нижніх поверхів, — рассказывает Александр Сычев.

На тушение пожара у спасателей ушло более 2 часов. Сложность заключалась в том, что крыша была заставлена легковоспламеняющимися стройматериалами. И даже сейчас спасатели работают на крыше дома, чтобы ликвидировать все тлеющие материалы и убедиться в том, что повторного загорания не будет.

— Складність ліквідації пожежі полягала у тому, що на даху, скоріше за все, відбувався ремонт. Там була завантажена велика кількість горючих матеріалів: плити OSB, руберойд, деревина. Тому горіння було дуже інтенсивним. А коли нам вдалося ліквідувати пожежу, дуже багато сил та часу ми витратили на те, щоб розібрати завали цих будівельних матеріалів і пересвідчитись, що ми остаточно ліквідували пожежу. Навіть зараз наші хлопці там працюють для перевірки місць, в яких могли залишитися осередки тління, — отметил Александр Сычев.

пожара

В результате пожара больше всего пострадала крыша. Квартиры людей тоже пострадали, но не так существенно.

— Квартири постраждали не дуже. Саме перекриття було бетонним, але в деяких місцях були технологічні отвори, які були закриті дерев’яними щитами. Ці щити згоріли, але ми встигли вчасно локалізувати пожежу, і квартири постраждали мінімально. Там де був вибух, скоріше за все балону, був отвір у перекритті і там квартира трохи більше постраждала. Але самого займання в приміщенні не було, — рассказал Александр Сычев.

Причины пожара пока неизвестны. Их должны выявить в ходе следствия.

крыша

Ранее «Индустриалка» сообщала, что сгоревшую многоэтажку восстановят за средства городского бюджета. Мэр Запорожья Владимир Буряк поручил в кратчайшие сроки определить источники финансирования работ.

Читайте также: В Запорожье во время ликвидации пожара в многоэтажке пострадал спасатель — фото


Комментарии читателей