Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В Енергодарі звільнили співробітників ЗАЕС, які святкували 9 травня з окупантами
Поделиться

В Енергодарі звільнили співробітників Запорізької АЕС, які брали участь у святкуванні Дня перемоги, влаштованому окупантами

Трьох працівників ЗАЕС звільнили через те, що вони взяли участь в акції «Безсмертний полк», яку влаштували окупанти в Енергодарі.

Це Кісельова Галина, котра працювала лікарем профілакторію Запорізької АЕС, Юрій Власов – працівник того ж профілакторію та Влад Лаврик – начальник відділу комерційного обліку. Накази про звільнення підписав керівник НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

«Через повагу до наших предків і пам’яті про них Енергоатом вважає неприпустимим будь-які спільні заходи із тими, хто сьогодні вбиває українців», — повідомили в «Енергоатомі».

Раніше ми писали, що окупанти влаштували в Енергодарі «святкування Дня перемоги». Із понад 54-тисячного населення Енергодару «святкові» заходи окупантів відвідали лише кілька сотень містян.

Аби зібрати людей, російські військові вдавалися до погроз та підкупу, роздавали продукти й гуманітарну допомогу, забирали паспорти чи інші особисті документи.

Створювати масовку на святкуванні 9 травня в Енергодарі окупантам допомагав місцевий колаборант і за сумісництвом представник Московського центру ВАО АЕС Віктор Ливинський, котрий колись працював на Запорізькій атомній електростанції. Доступ на майданчик якої йому закрили у перший же день війни.

Як повідомляла «Індустріалка», в окупованому Мелітополі заходи до Дня перемоги пройшли під червоними прапорами та з георгіївськими стрічками — все за рашистськими методичками.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей