Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В Енергодарі триває видача допомоги для родин з малими дітьми
Поделиться

Гуманітарну допомогу у стратегічному місті зможе отримати малеча

О 10 годині у Енергодарі продовжено видачу товарів для дітей віком до трьох років. Отримати допомоги батьки можуть при наявності документів.

— До 15-ї години у дитячому відділенні Спеціалізованої медико-санітарної частині триватиме видача дитячого харчування та засобів гігієни для дітей віком до 3-х років, — повідомляє у телеграм-каналі Енергодарський міський голова Дмитро Орлов. — Зверніть увагу! Оскільки видаватимуться залишки гуманітарної допомоги, в наявності вже немає памперсів розміру 5 та 6. При собі необхідно мати оригінал свідоцтва про народження дитини або в «Дії» в електронному вигляді.

Як раніше повідомляв очільник міста, допомагає Енергодару велика спільнота волонтерського руху. Зокрема, і зі Львовської області — Червонограду та району. Нещодавно, звідти до нашого регіону вирушила чергова вантажівка  заповнена ліками, дитячим харчуванням та іншим необхідними товарами для мешканців міста енергетиків. Дмитро Орлов також відзначив підтримку з боку профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом», який допоміг у придбанні пального для транспорту. Це дозволяє волонтерам  безперебійно підтримувати енергодарських бійців тероборони на передовій та доставляти гуманітарні вантажі в окупований Енергодар.

Читайте також: У стратегічному місті Запорізької області російські військові залякують мирних мешканців

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей