Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
В Енергодарі ловлять злочинців за допомогою відеокамер
Поделиться

 Система відеоспостереження «Безпечне місто» в Енергодарі допомагає боротися зі злочинністю

В Енергодарі рік успішно працює аналітична система відеоспостереження «Безпечне місто». До мережі спостереження під’єднано 60 камер.

— Відеокамери розташовані в місцях масового скупчення людей, на аварійно-небезпечних перехрестях та у зонах відпочинку, — відмітила депутат Запорізької облради Тетяна Стулень.

«Безпечне місто» — це суттєва допомога правоохоронним органам. Система дозволяє оперативно виявляти правопорушення. Відеозаписи з камер спостереження використовувались правоохоронцями, як один з основних доказів в суді при розкритті кримінальних правопорушень. Про це повідомляє сайт Енергодарьскої міської ради.

відеоспостереження

— За допомогою камер відеоспостереження в нашому місті були розкриті резонансні ДТП, а також інші злочини, — повідомляє заступник начальника Енергодарського відділу поліції ГУ Нацполіції в Запорізькій області Сергій Пономарчук. — Хочу від себе особисто та всієї енергодарської поліції висловити дуже велику вдячність за сприяння нашій роботі громаді міста Енергодар та Енергодарській міській раді.

Так, за інформацією Енергодарського відділу поліції, з серпня 2019 року по теперішній час за допомогою відеокамер встановлено та притягнуто до відповідальності 99% порушників правил дорожнього руху – це 1545 адміністративних правопорушень. Було розкрито 17 тяжких ДТП, три з яких призвели до загибелі людей. Також за допомогою відеокамер були викриті інші кримінальні правопорушення. Зокрема: злочини проти життя та здоров’я особи — 7 фактів; проти власності – 28 фактів; у сфері господарської діяльності — 4 факти; проти громадської безпеки – 8 фактів.

Система «Безпечне місто» допомагає виявити й любителів потрошити комунальне майно. І це, кажуть представники влади, лише початок боротьби з вандалізмом та злочинами.

— Система  допомагає не тільки забезпечувати правопорядок, а й надає допомогу в пошуках дрібних порушників, які примудряються псувати комунальне майно, ламають лавки, а також у нас рвуть квіти на клумбах, — підкреслила Тетяна Стулень.

По словах Тетяни Стулень, надалі планується розширення мережі відеоспостереження, збільшення кількості відеокамер. А також запровадження системи «Безпечне місто» у в школах і дитячих садах.


Комментарии читателей