Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Україна, Фоторепортаж
Укрпошта випустить марку з легендарним висловом про російський корабль
Поделиться

Укрпошта оголосила переможця народного голосування за ескіз для поштової марки «Русский военный корабль, иди на#уй!»

Укрпошта провела Всеукраїнський народний конкурс на найкращий ескіз поштової міжнародної марки під назвою: «Русский военный корабль, иди на#уй!». Як повідомляється на сторінці у «Фейсбук» Укрпошти, отримали майже 500 листів з ідеями для поштових марок. Відібрали 20 найкращих з філателістичної точки зору ескізів. А з них відібрано переможця, марка якого й буде надрукована. Було народне голосування у соцмережах.
Ось за які ескізи віддали найбільше голосів:
  • 1 місце — ескіз номер 3

марка «Русский военный корабль, иди на#уй!»

  • 2 місце — ескіз номер 12

марка «Русский военный корабль, иди на#уй!»

  • 3 місце — ескіз номер 5

марка «Русский военный корабль, иди на#уй!»

За ескіз марки переможця Бориса Гроха проголосувало 1756 із 8000 користувачів facebook та instagram, повідомляє Укрпошта. Борис Грох жив у Криму в Євпаторії. Все життя малював. Потім вивчився на художника і став вже професійно займатися створенням картин. Та у 2014 році Росія окупувала Крим і він змушений був покинути рідний дім. Поїхав спочатку до Києва, а пізніше перебрався до Львова.

А зараз героїчна оборона нашими військовими острова  Зміїний настільки вразила Бориса Гроха, що вирішив намалювати картину для підняття настрою і бойового духу українців. А також щоб привернути до України увагу іноземців, які слідкують за його творчістю у соцмережах. Створив її десь за три доби, а якби не відволікався на новини, то і за 5 годин. Знаменитий вислів на його марці — візуальний, все зрозуміло й без тексту.

1 березня художник побачив, що Укрпошта оголосила всеукраїнський народний конкурс на кращий ескіз до поштової марки «Русский военный корабль, иди на#уй!», подав свою роботу на конкурс. І одразу отримав народну любов.

Вже найближчим часом картина Бориса Гроха буде у новому поштовому випуску. А ви зможете придбати нову марку у  відділеннях Укрпошти, надіслати друзям за кордон або передати полум’яний «привіт” росіянам.

Нас підтримують люди мистецтва

«Індустріалка» публікувала незвичайні виразні картини відомих художників, які таким чином привертали увагу до війни в Україні.

А ще у соцмережах зірки з різних країн світу підтримують Україну. Так, актори Ештон Кутчер та Міла Куніс ведуть збір грошей для підтримки українців на GoFundMe. Вони самі жертвують 3 мільйони доларів. Леонардо ді Капріо пожертвував на потреби Збройних сил України рекордні 10 мільйонів доларів. Поки це найбільша сума серед озвучених благодійниками.

Читайте також: Відомий співак Арсен Мірзоян підтримав запоріжців.Комментарии читателей