Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Україна
Укрпошта випустить марку "Русскій воєнний корабль" без корабля
Поделиться

Укрпошта вводить в обіг поштові марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» — не треба одразу займати черги

23 травня — День морської піхоти України. Так співпало, що на цей день припадає 40 днів з моменту загибелі російського крейсеру «москва». Тому саме 23 травня Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» і почне її продаж. Про це генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський повідомив у своєму Telegram-каналі.

До речі нова марка про корабель — без нього, бо корабель потонув.

марки "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!"

Одна людина зможе придбати два блоки по три марки, будь якого номіналу.

-Не треба одразу займати черги, час продажу та всі деталі ми оголосимо завчасно на наших сторінках та на моєму фейсбуці та ТГ каналі ввечері 22 травня, — написав Ігор Смілянський.

Марка вийде накладом в 5 млн примірників – тобто в 5 разів більше ніж перша та у двох номіналах:

  • «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» F для відправлень по Україні
  • «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» W для міжнародних відправлень.

марки "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!"

Продаватися марка буде у більш ніж 1500 відділеннях Укрпошти (у тому числі й у Запоріжжі), включно з райцентрами,  1 мільйон марок на тиждень.

Півтора мільйона марок виставлять на 5 інтернет майданчиках, зокрема міжнародних. Ліміт – той же самий, що й у відділеннях — два блоки на замовлення.

Окрім марки з актуальним положенням корабля для замовлень онлайн будуть доступні футболки, світшоти, магніти та конверти першого дня випуску, а також інші тематичні марки

На більшості онлайн-майданчиків буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії і тих, хто постраждав від воєнних дій.

З чого все почалось

Укрпошта провела Всеукраїнський народний конкурс на найкращий ескіз марки «Русскій воєнний корабль, іді …!». Було отримано майже 500 ескізів. Відібрали 20 найкращих з філателістичної точки зору. А з них, народним голосуванням у соцмережах, вибрали переможця, марку якого й надрукували. Їм став художник Борис Грох з Криму, який живе у Львові.

12 квітня у Запоріжжі урочисто презентували та погасили цю марку з конвертом.

Марка стала настільки популярною,  що Укрпошта ввела обмеження на її покупку.

А ще Укрпошта запрошує усіх охочих, як українців, так і закордонних друзів, обрати тему наступної поштової марки України — долучайтеся до опитування.

«Індустріалка» писала, які європейські країни вже випустили марки на підтримку України.  А у Польщі випустили жовто-блакитну марку із Президентом Володимиром Зеленським.

Читайте також: У Запоріжжі продають картину із зображенням цієї знаменитої марки.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей