Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Український військовий зіграв на фортепіано в зруйнованій музичній школі Оріхова - фото
Поделиться

Боєць 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади зіграв у розбитій музичній школі

Російські окупанти щодня обстрілюють Оріхів. Зруйновані будинки, вулиці, школи та дитячі садочки. Розбита ворогом й музична школа, де два роки тому був зроблений ремонт. Жахливі кадри розбитої школи показали на сторінці Сухопутних військ ЗСУ у телеграмі. На пронизливих фотознімках наш захисних сидить за фортеп’яно.

«Музична школа, яка два роки тому була відремонтована, з новими музичними інструментами, зруйнована вщент. Вихованці школи були призерами всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У школі звучала мелодія, лунав дитячий сміх та жила музика. Зараз там тиша та чути відлуння обстрілів.

військовий

Та все ж інколи там звучить музика, яка робить нечутними обстріли й на мить повертає нас до мирного життя.
Музика як символ життя, боротьби. Символ нашої перемоги. Музика вічна.», — говориться у повідомленні.

Такі фото надихають та доводять, що наші герої — неймовірні. Віримо у ЗСУ!

Як повідомляла «Індустріалка», окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у двох населених пунктах Запорізької області. В цілому на Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

Раніше ми показували, як живуть на передовій бійці бригади, яка працює на Запорізькому напрямку. Полювання на ворожі дрони, траншеї й бліндажі, наслідки ударів російської арти дивіться у фоторепортажі.

Читайте також: Мешканець Іспанії приїхав до Запорізької області, щоб бити ворогів — відео

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей