Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Усі українські школярі отримають документ про завершення навчального року
Поделиться

Учням зарахують оцінки за всіма формам навчання — очної, змішаної, дистанційної,  екстернату

Під час війни частина дітей шкільного віку позбавлена можливості навчатися у звичному режимі, на допомогу зараз приходить онлайн навчання. А видати по завершенню року документ в Міністерстві освіти та науки обіцяють всім учням, незалежно від форми навчання і навіть при умові навчання за кордоном.

Ще в середині березня частина областей відновила освітній процес в школах. До навчання змогли повернутися діти в регіонах, де немає активних бойових дій, це Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Закарпатська, Волинська, Кіровоградська та інші. В більшість навчальних закладів працюють дистанційно. Можуть долучитися до навчання і тимчасові переселенці з інших регіонів. В Міносвіти і науки підкреслюють, що «кожна дитина має право получити освіту».

— Усі діти, які навчаються зараз не у своїх рідних школах, а також за кордоном, отримають документ про завершення навчального року. І всі їхні оцінки будуть зараховані, де б дитина не навчалася зараз: у будь-якій іншій школі, яка здійснює очне, змішане чи дистанційне навчання або екстернат. Це може бути будь-який заклад загальної середньої освіти, зокрема й приватні заклади освіти, – цитує міністра освіти Сергія Шкарлета сайт МОН.

В Міністерстві наводять перелік приватних шкіл, які надали безкоштовний доступ до навчання на власних платформах і які видають документи про освіту рівноправні з документам державних або комунальних закладів загальної середньої освіти. Це Атмосферна школаОптімаЛіко-школаАкадемія А-плюс. 

— Нагадаю, що у нас функціонує національна електронна платформа «Всеукраїнська школа онлайн», на якій розміщено уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів, вона є постійно доступною, – підкреслив міністр.

Читайте також: Скільки дітей народилось у Запоріжжі з початку війни

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей