Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна, Фоторепортаж
Учасників WorldSkills Ukraine запросили навчатися у Метінвест Політехніці
Поделиться

Саме цього року Метінвест Політехніка відкриває свої двері для абітурієнтів

У Запоріжжі завершився регіональний відбірковий етап престижного конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine. Учасників та переможців конкурсу привітала перший проректор з навчальної роботи першого недержавного гірничо-металургійного університету “Метінвест Політехніка” Наталя Рекова.

Саме цього року Метінвест Політехніка відкриває свої двері для абітурієнтів

 

За її словами, такі конкурси фахової майстерності як WorldSkills Ukraine дозволяють талановитій молоді себе розвивати, вивчати що є нового у професії, отримувати нові знання, навички, а також надають надію й нові можливості для подальшого розвитку та навчання.

— А найголовніше — щоб вони не були байдужими до професійно-технічної освіти. Щоб вони розуміли, що саме за професійно-технічною освітою, за інженерною освітою майбутнє нашої країни, — зазначила Наталія Рекова. — Мені подобається вся молодь, яку я тут бачила. Тому що вона небайдужа, хоче розвиватися, хоче опановувати нові знання та навички.

Вона наголосила, що Група Метінвест сьогодні робить все для того, щоб така молодь у майбутньому стала надією та опорою України та могла розвивати технічний потенціал нашої держави. Саме ви — наше майбутнє. Тому Група Метінвест сьогодні створює умови для заохочення молодих фахівців до подальшого навчання і розвитку інженерної освіти в Україні.

Саме цього року Метінвест Політехніка відкриває свої двері для абітурієнтів

Наталія Рекова запросила на навчання у Метінвест Політехніці учасників конкурсу, адже саме цього року вуз відкриває двері для абітурієнтів.

— Метінвест Політехніка сьогодні створює усі свої освітні програми саме за запитом бізнесу. Тобто сьогодні ми формуємо ті освітні програми, які дозволять нашим потенційним абітурієнтам — потім студентам вивчати саме ті предмети, ті освітні компоненти і ті технології, які в подальшому їм стануть в нагоді саме у виробництві, коли вони почнуть працювати, — сказала Наталія Рекова. — Метінвст сьогодні багато інвестує коштів для того, щоб наш заклад став європейським. Він став першим українським закладом, який буде давати освіту на рівні міжнародної освіти. Ви навчатиметесь за кошти Метінвесту. Всі компетенції, навички, які ви зможете отримати в нашому закладі, будуть спрямовані саме на розбудову нашої промисловості.

Перший проректор Метінвест Політехніки зазначила, що в навчальному закладі створена система дуальної освіти — поєднання навчання та виробництва. По закінченню навчання випускники отримуватимуть адаптовані знання, що значно полегшить та спростить адаптацію молодих фахівців на робочому місці.

Саме цього року Метінвест Політехніка відкриває свої двері для абітурієнтів

— Зараз Метінвест дуже багато коштів інвестує у модернізацію свого обладнання. І саме Метінвест Політехніка допоможе забезпечити ті знання і навички наших студентів, які їм вже будуть в нагоді безпосередньо на виробництві. Тобто вони прийдуть адаптованими фахівцями, яких не треба буде навчати, — додала Наталія Рекова. — Сьогодні ми приділяємо увагу саме діджиталізації і автоматизації: ми пропонуємо освітні програми з комп’ютерних наук, автоматизації виробництва, автоматизації приладів, мехатроніки та ін. Сьогодні металургія — це не лише сама металургія, а й автоматизація виробничих процесів у металургії.

Варто зазначити, що Метінвест Холдинг значну увагу приділяє розвитку та популяризації професійно-технічної освіти в Україні. Діє стипендіальна програма для студентів профільних спеціальностей у вишах, нещодавно програму розширили для учнів закладів профтехосвіти. Метінвест підтримує розвиток дуальної освіти й сприяє модернізації центрів профтехосвіти в містах присутності.

Зокрема, Метінвест Холдинг є партнером освітнього проєкту STEAM CAMP для вчителів і StemIsFеm, а також організатором кейс-чемпіонатів M.Student Champ. Для розвитку та підвищення кваліфікації працівників промислових підприємств Метінвест будує перший в Україні недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест Політехніка.

Фото Олександра Прилепи

Читайте также: У Запоріжжі нагородили фіналістів регіонального етапу WorldSkills Ukraine


Комментарии читателей