Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
Учасник талант-шоу із Запоріжжя свій перший концерт дав у «Голлівуді»
Поделиться

Фіналісти крутого шоу «Сталеві таланти» готуються вражати глядачів

Молодий музичний колектив Profile bent, який утворився на комбінаті «Запоріжсталь», готує на фінал конкурсу «Сталеві таланти» (Steel Talents) справжній сюрприз. Але його музиканти поки тримають у таємниці.

Юлия и Антон

Колеги, провідні економісти фінансової дирекції ПАТ «Запоріжсталь» Антон Покровський та Юлія Жукова обожнюють музику. Про захоплення один одного вони дізналися випадково, коли готували музичниі номери на новорічні свята. Вже понад рік вони виступають у дуеті та стали переможцями весняного етапу конкурсу «Сталеві таланти», який цього року змінив формат на телевізійний.

Під час першого етапу, весняного, на конкурс «Сталеві таланти» було подано 100 заявок, з яких спочатку відібрали 37. Саме з них журі обирало фіналістів. Цього року в конкурсі брали участь не лише працівники підприємств Групи Метінвест, а й студенти. До фіналу вийшли 15 учасників. Серед них і колектив Юлії з Антоном Profile bent.

Юлія Жукова все життя захоплювалася спортом та навіть займалася ним професійно. Дівчині також подобалася музика The Beatles та саме завдяки Джону Леннону її увагу привернула губна гармошка. Одного дня Юлія почула, як хлопець грав на гармошці під смерекою та закохалася в цей музичний інструмент. Вона придбала губну гармошку собі та почала навчатися.

Юлія Жукова

-Якби мені раніше хтось сказав, що я буду займатися музикою і брати участь у таких крутих конкурсах талантів, я би розсміялася і не повірила, — зізналася Юлія. — Все моє життя було пов’язане зі спортом. А зараз у ньому з’явилася музика.

Антон Покровський

Антон грає на гітарі вже давно. В дитинстві в нього вдома була старенька гітара, грати на якій було важко. Тоді хлопець полюбляв спаювати різні невеличкі пристрої. Якось у книжці йому потрапив на очі пристрій для гітари. Він зробив його, приєднав до старої гітари та спробував на ній грати. Тоді звучання хлопцю не сподобалося, але музикою він захопився по-справжньому та почав пробувати, вчитися. Наразі представити своє життя без музики Антон не може. Колись у нього була своя музична група. Перший їх виступ був не дуже успішний, але веселий. Хлопці виступали в кафе «Голлівуд» у Вільнянську. Тепер гітарист створює неймовірну музику зі своєю колегою.

Юлія та Антон грають різну музику. Це і джаз, і босанова. Відомі хіти вони виконують під акустичну гітару та губну гармошку.

Антон

— У нас в дуеті немає ніяких непорозумінь, — каже Антон. — Коли всередині команди здорова атмосфера, хочеться грати. Є такі композиції, які добре звучать на два інструменти, є такі, які хочеться прикрасити і широко подати. І ми це робимо.

Юлія

Раніше Юлія здебільшого грала вдома, тому дуже хвилювалася під час виступу на конкурсі, але цей досвід дуже їй допоміг.

-Коли досягаєш певного рівня, хочеться ділитися своєю творчістю з глядачами, — каже Юлія Жукова. — Я за своєю природою дуже сором’язлива людина, але музика допомагає боротися з цим комплексом. Для мене «Сталеві таланти» — дебют на сцені. Я дуже хвилювалася, але отримала яскраві емоції. Участь у цьому конкурсі — дуже корисний досвід.

Антон часто виступав на сцені, але конкурсів у його житті було небагато.

— Дуже круто, що на нашому підприємстві проводять такий конкурс талантів, — підкреслив Антон Покровський. — Спасибі їм за таку класну можливість. Цього року конкурс пройшов у новому форматі і нам це сподобалося.Юлія та Антон

До речі, за вихід до фіналу Юлія з Антоном отримали грошовий сертифікат. Хоча музиканти приймають участь у конкурсі не заради подарунків. Усім своїм колегам, які мають таланти, Юлія з Антоном радять подати заявку на конкурс та показати свій унікальний талант.

— Головне не боятися і вірити в свої сили, — підкреслила Юлія. — Конкурс — це додатковий досвід, який може допомогти. Якщо людина відчуває, що готова вийти на сцену та показати те, чим вона займається, не потрібно боятися, треба вірити в себе. Мрійте, створюйте, надихайте та надихайтеся!

Наразі конкурс «Сталеві таланти» продовжується та відкрито прийом заявок на другий етап, який відбудеться восени.

Участь у конкурсі можуть взяти співробітники підприємств компанії Метінвест та студенти. Для цього необхідно до 15 вересня заповнити анкету тут.

Фінал конкурсу «Сталеві таланти» (Steel Talents) відбудеться напередодні Нового року. В ньому зустрінуться фіналісти весняного та осіннього етапів проєкту. Для них підготували багато сюрпризів: зустрічі із зірковим журі, круті нагороди. А їх талант побачить усе Запоріжжя.

Нагадаємо, конкурс «Сталеві таланти» проводиться до 15-річчя Групи Метінвест. Це інтерпретація знайомого запоріжцям конкурсу «Таланти твої, «Запоріжсталь». Минулого року через карантинні обмеження конкурс не проводили. Цього року, аби підтримати традицію, його вирішили провести в онлайн форматі.

Читайте також: Як запоріжанка обрала професію на все життя.


Комментарии читателей