Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У жителів Маріуполя, Токмака та Василівки сьогодні є можливість евакуюватися до Запоріжжя
Поделиться

За підтримки ООН та Червоного Хреста погоджено «зелений коридор» Маріуполь-Запоріжжя

У маріупольців та жителів Запорізької області, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, є можливість евакуюватися сьогодні, 4 травня. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Якщо дозволить безпекова ситуація, планується евакуація до Запоріжжя з наступних точок:

  • Маріуполь «Порт-Сіті» — 8:00
  • Луначарське кільце — 10:00
  • Токмак 15:00
  • Василівка — 16:00

Також сьогодні, 04 травня 2022 року, з 10:00 до 14:00 буде відкритий зелений гуманітарний коридор для громадян, якім потрібно проїхати на тимчасово окуповані території в районі с. Кам’янське. Командування Сил оборони Запорізького краю просить стежити за безпековою ситуацією, адже у разі її зміни коридор буде закрито.

Зазначимо, що вчора, 3 травня, до Запоріжжя прибула евакуаційна колона з Маріуполя. До нашого міста приїхали люди, які два місяці ховалися від артобстрілів та бомбардувань у підземних сховищах металургійного підприємства «Азовсталь».

Ситуація набувала ознак гуманітарної катастрофи, бо в людей закінчувалися вода, їжа та медикаменти. Евакуювати людей з «Азовсталі» українська влада намагалася останні кілька тижнів.

Наразі на «Азовсталі» знаходяться ще кілька сотень людей, серед них є поранені. При цьому за повідомленням Генштабу ЗСУ, в районі «Азовсталі» російські військові продовжують блокувати підрозділи наших військ. А також здійснюють вогневе ураження артилерією і танками по території підприємства, де знаходяться сотні цивільних.

Нагадаємо, за 48 днів до нашого міста прибули 114 631 людина з окупованих територій та населених пунктів, де ведуться бойові дії. Серед них 31 645 дітей.

Читайте також: Куди звертатися українцям, яким потрібно евакуюватися до більш безпечних регіонів країни

 


Комментарии читателей