Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
У Запорізьку область надійшла зброя, надана Україні в рамках ленд-лізу
Поделиться

Захисники опановуватимуть новітнє озброєння, надане в рамках ленд-лізу

У Запорізькій області триває проведення оборонних заходів. Зокрема, створюються оборонні рубежі, формуються резерви особового складу Сил оборони Запорізького краю та здійснюється перегрупування сил.

Крім цього, в Запорізьку область надійшла частина зброї, наданої Україні в рамках ленд-лізу. Запорізькі артилеристи вже мають можливість потренуватися у використанні новітнього озброєння.

Поки Запорізьку область укріплюють, окупанти, які захопили частину населених пунктів регіону, поширюють фейки і пропаганду, а також готують провокації. Зокрема, росіяни поширюють відео з жінкою, яка називає себе мешканкою села Лісне Василівського району та розповідає, що їхнє село обстрілюють зі сторони Запоріжжя. Але як виявилося, насправді жінка з цього відео не з’являлася в селі вже 7 місяців. Тому опублікований ролик — це ні що інше, як спроба чергової провокації російських військових. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, що російські війська також поступово переходять до оборони захоплених об’єктів Запорізької області. З цією метою вони почали укріплювати Запорізьку АЕС. По всьому периметру станції військові вирили окопи, розмістили мішки з піском, бетонні блоки та інші інженерні загородження.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Запорізькій області українські захисники відбирають техніку в російських військових. Є випадки, коли окупанти самі залишають свої танки, БМП та іншу техніку.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей