Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У запорізькому училищі навчальний рік почали з нагородження найкращих студентів
Поделиться

Урочисту лінійку сьогодні провели для студентів у Запорізькому машинобудівному вищому професійному училищі

Урочистий захід в училищі почався з привітання директора, добрих слів гостей свята та нагородження найкращих студентів грамотами.

— У нашому навчальному закладі навчається тисяча осіб. Всі діти здібні та готові розвиватися. Ми навчаємо учнів машинобудівним професіям. Наші учні потім влаштовуються працювати на різних підприємствах. У плані практик та працевлаштування ми співпрацюємо у тому числі з компаніями Групи Метінвест, — розповів директор Запорізького машинобудівного вищого професійного училища Олександр Олійник. — Основа нашої співпраці полягає у тому, що ці підприємства зацікавлені у наших випускниках. А випускники, в свою чергу, зацікавлені у роботі на заводах та у гідній заробітній платні.

У запорізькому училищі навчальний рік почали з нагородження найкращих студентів

Комбінат «Запоріжсталь» нас завжди підтримує у разі, якщо нам потрібна матеріальна допомога або наладка нашого обладнання. Ми звертаємося та отримуємо допомогу. Представники комбінату завжди вітають підшефних закладів з початком навчального року. Цього року від комбінату студентам в училищі подарували інтерактивну дошку.

— Сьогодні у день знань ми традиційно вітаємо учнів різних навчальних закладів. У цьому училищі навчаються студенти, які потім працюють у тому числі і на наших підприємствах. Ми всіх вітаємо та бажаємо наснаги, досягнення поставлених цілей та енергії, — зазначив замначальника цеха з електрообладнання ПАО «Запоріжсталь» Ігор Степаненко.

Загалом комбінат передав інтерактивні дошки 28 навчальним закладам. Загальні витрати склали 500 тисяч гривень.

Майбутній газоелектрозварювальник Валентин Конопленко навчається в училищі на четвертому курсі і процесом навчання задоволений:

— Мені дуже подобається навчатися — професії тут нас навчили просто ідеально. Це те, що потрібно буде у житті. Настрій сьогодні дуже гарний — стартує навчальний рік, але у нас у цьому році майже весь рік буде займати практика. Я задоволений.

Валентин був серед тих, кого нагороджували за досягнення у навчанні. Викладачі кажуть, що не тільки вони виховують та навчають дітей, але й навпаки.

— Наші студенти виховують нас, а ми — їх, йдемо у ногу з часом. У нас дуже цікава робота і ми любимо наших студентів, — розповіла викладач Ірина Марченко. — Крім того, що ми даємо їм знання, ми даємо їм професію, яка у майбутньому дасть можливість міцно стояти на ногах. Всі професії, які отримують діти, всі вони затребувані на ринку праці. Наших дітей приймають на багатьох підприємствах, бо вони дійсно є гарними фахівцями.

Читайте також: В одному з найстаріших запорізьких навчальних закладів пролунав перший дзвоник


Комментарии читателей