Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У запорізькому парку навели лад та влаштували концерт
Поделиться

Лад наводили у парку імені Гагаріна, що у Комунарському районі

Активісти партії Порядок наводили лад у парку імені Гагаріна. Прибирали сцену та територію навкруги, щоб надати гарний приклад мешканцям Комунарського району. А ввечері у цьому парку влаштували концерт запорізьких рок-груп.

Небайдужі жителі району взяли до рук віники та мітли та прибрали у парку.

Учасники прибирання, організованого активістами Партії Порядок, кажуть: відпочивальники дуже часто забувають про необхідність підтримання порядку у парку.

— Багато відпочиваючих залишають після себе сміття, розкидають недопалки від сигарет – це просто неможливо, тому дуже хочеться звернутися до людей, якщо у вас є така згубна звичка — то будьте ласкаві, донесіть хоча б цей недопалок до урни. Діти — вони все досліджують, підбирають, все дивляться. Це неприпустимо, — розповіла жителька району Олена Головіна.

Запоріжці зібрали чимало сміття під час прибирання. Прибрали обгортки, папірці, недопалки, опале листя, тощо. Загалом на території близько гектару зібрали 30 мішків ємністю 120 літрів.

— Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, але саме прибравши ці ділянки, ми хочемо, щоб люди своїми очима бачили, що немає ні папірця, ні недопалка, і на нашому прикладі намагалися зробити те ж саме, — розповів активіст Партії Порядок Геннадій Коняєв.

А ввечері біля сцени люди зібралися на концерт. Музичний подарунок місцевим мешканцям активісти партії Порядок організували за допомогою Запорізького рок-клубу. Свою творчість дарували людям гурти «Відлік», «Панки бонз» та «МК-90».

— Ми, по-перше, завжди раді, коли це пов’язано з рок-клубом, а по-друге, вже скучили за концертами, все-таки ми люди творчі, складно сидіти вдома, хотілося вже винести на вулиці свято. Літо пройшло без фестивалів, тому ми зараз раді не втрачати можливості та влаштувати концерт, — поділився фронтмен гурту «Відлік» Олег Тодика.

Від самого концерту слухачі були у захваті.

— Дуже класний концерт, дуже гарне виконання пісень і шалено красиві гітари. Ми безмежно раді, що такі заходи відбуваються у нас в Запоріжжі, саме на Космосі. Хочу, щоб частіше такі заходи проводили, — сказала запоріжанка Ангеліна Герман.

За словами організаторів, вже сотні запоріжців долучились до проектів Партії Порядок, бо зробити життя кожного містянина більш комфортним — головна мета Порядку.

Читайте також: Пенсионерам спального района Запорожья устроили вечер отдыха


Комментарии читателей