Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
У запорізькому музеї поєднали екскурсію із концертом
Поделиться

Крафтові музеї Запоріжжя працюють, але не у звичному режимі

Що нового на культурному фронті «Індустріалка» поцікавилась у директора крафтових музеїв Запоріжжя Михайла Мордовського. Нагадаємо, що це інтерактивні музеї, які розміщені в одній будівлі з оновленими міськими бібліотеками — архітектури Запоріжжя та феноменальної сили (спортивного напрямку).

-Зараз музеї працюють не в звичному режимі, — розповідає Михайло Мордовськой. — Можна потрапити до музеїв за записом. Тобто, можна зібрати групу та записатися на екскурсію. Оптимальна кількість осіб у групі – від 10 до 15 осіб. Екскурсії, як і раніше, безкоштовно.

У травні ми вирішили спробувати новий формат, «Музика в музеї», у Музеї архітектури Запоріжжя. Проводимо екскурсію, а после неї у нас в музеї проходить концерт. Розпочинали з гурту «Франко». Минулої суботи виступав фронтмен гурту «Декаданс» Валентин Терлецький.

Що нового на культурному фронті

Що нового на культурному фронті

Поки плануємо, що цей проєкт проходитиме кожної суботи, якщо не буде форс-мажорних ситуацій.

Як писала «Індустріалка», на відвідування «Музики в музеї» потрібно було попередньо зареєструватися. Слідкуйте за повідомленнями у соцмережах. Під час заходу проводять благодійний збір грошей на потреби Збройних Сил України.

Михайло Мордовськой також розповів, що займається волонтерством. А на питання щодо проєкту з укриття місцевих культурних пам’яток КультОборона, ініціатором якого він став разом з директором Музею історії Музичних Інструментів БарабанЗА Денисом Васильєвим, Михайло Михайлович відповів:

-Було вкрито мішками з піском десять пам’ятників. Можливо, ми продовжимо. Але поки немає матеріалів, треба зібрати пісок.

Як писала «Індустріалка», щоп’ятниці у Запоріжжі  проходить ще один культурний захід — благодійна мистецька акція «Арт-підтримка». Це круті виступи професійних музикантів різних напрямків, майстер-класи з живопису, виставка-продаж робіт запорізьких художників та фотохудожників на підтримку Запорізького військового шпиталю. Вхід безкоштовний.

Читайте також: На вулицях Запоріжжя з’явилися емоційні антивоєнні плакати відомого художника.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Фото Олександра Прилепи та зі сторінки Туристичного інформаційного центру у «Фейсбук»Комментарии читателей