Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я
У Запорізькому госпіталі поранених захисників рятує лікар з окупованого Луганська
Поделиться

Едгар Асіма без вагань вирішив присвятити своє життя порятунку військових

У Запорізькому військовому госпіталі продовжують рятувати життя та здоров’я наших захисників. Один з ангелів у білих халатах — анестезіолог-реаніматолог Едгар Асіма. Він народився в Алчевську, а медичну освіту отримав в Луганську. Про це повідомляється на сторінці у Facebook Запорізького військового госпіталю.

Як тільки у 2014 році на сході України розпочалася російська агресія, він з мамою переїхав до Запоріжжя. Бачивши на власні очі війну і смерть, Едгар Асіма без вагань вирішив присвятити своє життя порятунку військових. Та з першої проби до Запорізького військового госпіталю його не взяли.

«Мені відмовили, тому що в Луганському медичному університеті, де я навчався, не було військової кафедри. І тому я відразу пішов служити солдатом в АТО», — розповідає док.

Едгар Асіма без вагань вирішив присвятити своє життя порятунку військових

Що значить бути солдатом для медика? Це всім серцем і душею допомагати всім, хто потребує медичної допомоги: бути санітаром, лікарем, хірургом, терапевтом — Едгару все це вдалося. А його спокій і високий професіоналізм дарували пораненим лише впевненість в тому, що все буде добре!

«Добре пам’ятаю, що до мене потрапив поранений з танкової бригади. Уламок потрапив йому у шию, набряк був дуже сильний. Але чоловік був у свідомості й весь час повторював: «Док, я буду жити?». І коли ти чуєш ці слова, ти робиш все можливе і неможливе, щоб врятувати людину. І той військовий залишився живим і весь час надсилає мені вітання», — розповів Едгар Асіма, яий отримав позивний «Обама».

З грудня 2019 року мрія Едгара Асіми працювати в Запорізькому військовому госпіталю нарешті здійснилися. Він саме той лікар, яким може пишатися будь-яка лікарня, його обожнюють пацієнти за сміливість та милосердя.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що завідувач відділення Запорізького військового шпиталю живе на роботі. Не залишає свій кабінет військовий лікар Максим Романов.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей