Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж, ЭКОПОСТ
У запорізькому дворі з'явився крутий майданчик для дітей та молоді — фото
Поделиться

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А з’явився сучасний спортивний майданчик

Дитячий ігровий комплекс «Ростик», спорткомплекс для воркауту (шведська стінка, турніки, лава для преса), 3 тренажери, тенісний стіл з’явилися у дворі на вулиці Сталеварів, 28А. Ще тут висадили молоді дерева.

майданчик

Такі перетворення відбулися завдяки тому, що ОСББ «Сталеварів 28А» стало одним з 5 переможців проєкту «100 зелених дворів» громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». У рамках цього проєкту центр надав обладнання для майданчика і знайшов підрядника. Надав фарбу. Привіз калину, клени й барбарис (всього сім дерев), які висаджували активні мешканці.

майданчик

Оновлений майданчик відкривали урочисто, на святі двору. З привітаннями завітали представники ГС «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

майданчик

— Двір значно змінився, став яскравішим, світліше, — зазначив керівник організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба. — Голова правління цього ОСББ підійшла до справи дуже відповідально, гарно попрацювала.

Крім того, в цьому дворі висадили 10 лип в рамках проєкту «Зелене місто». У цей день висадку проводили й в інших районах Запоріжжя.

майданчик

— Діти із задоволенням займаються на нових комплексах, грають в теніс. На тренажерах можуть займатися підлітки й дорослі. Для дітей відкриття такого майданчика — це щастя. Сюди можуть приходити гуляти з сусідніх дворів — там нічого такого немає. Та й місця під майданчики немає, — каже «Индустриалке» голова правління ОСББ «Сталеварів 28А» Валентина Риболовлєва. — Напередодні у нас були суботники, ми пофарбували комплекс для воркаута, паркан, лавочки, вже наявне обладнання, яке можна використовувати. (Стара аварійна гірка була демонтована). В рамках проєкту «100 зелених дворів» «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» надав нам фарбу.

майданчик

13-річна мешканка будинку 28А Софія Михайленко задоволена:

— Добре, що поставили тренажери, тепер можна займатися спортом — підкачуватися на турніках, бігати на тренажері.

майданчик

А рухливому хлопчику Гамлету Ворожбіну особливо сподобалося займатися на кільцях на комплексі для воркаута.

— Стало красиво. Здорово! — радий Гамлет.

майданчик

Як повідомив Олександр Балаба — це перший з п’яти переможців конкурсу «100 зелених дворів». Урочисті відкриття в інших планують провести протягом листопада.

Читайте також: У запорізькому дворі з’явився унікальний навіс та спортивні тренажери.

Фото автораКомментарии читателей