Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У запорізькому ботсаду розкішно квітнуть півонії - фото
Поделиться

У Китаї  півонії вважають символом  багатства та процвітання

У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітли деревоподібні півонії. Про це співробітники ботсаду  написали на сторінці у  Facebook. Також вони опублікували світлини цих гарних квітів. У запорізькому ботсаду розкішно квітнуть півонії - фото

— Півонія деревоподібна — винятково розкішна серед усіх квітучих на весні. Шкода, що світлини не передають аромати. Неймовірно гарна і неймовірно запашна, — підписали фото співробітники запорізького ботанічного саду.

У запорізькому ботсаду розкішно квітнуть півонії - фото

Деревоподібна півонія —  справжня перлина будь-якого саду. Цей розкішний кущ прикрашає ділянку протягом багатьох років. Він досить стійко переносить будь-які примхи  погоди.

У запорізькому ботсаду розкішно квітнуть півонії - фото

У світі зареєстровано понад тисячу сортів деревоподібних півоній. Більша частина росте у Китаї, де цікавить до цих рослин почалась ще 1,5, а за деякими даними, — 2 тисячі років тому.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», спочатку ці  чудові квіти тибетські монахи  вирощували біля храмів. А пізніше деревоподібна півонія стала вважатися імператорською. У Китаї ця рослина символізує багатство та пробудження життя.

У запорізькому ботсаду розкішно квітнуть півонії - фото

Нагадаємо, у Запоріжжі казково квітне гліцинія — фото. Справжнє квітуче диво можна побачити біля кав’ярні на вулиці Першій Ливарній, в районі зупинки громадського транспорту «Площа Університетська».

 Читайте також: У Запорізькому ботсаду розквітли рослини патріотичного кольору — фото 

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей