Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
У запорізькому ботанічному саду знайшли тимчасовий прихисток милі тваринки - фото
Поделиться

У Запорізький міський дитячий ботанічний сад приносять й підкидають тваринок, але всіх залишити там не можуть

Персик, Том, Ірбіс, Білочка, Перс, Буся — такі котики й маленька собачка знайшли тимчасовий прихисток у Запорізькому міському дитячому ботанічному саду.

У Запорізькому міському дитячому ботанічному саду

У Запорізькому міському дитячому ботанічному саду У Запорізькому міському дитячому ботанічному саду

— Під час війни одна з багатьох важливих проблем є вимушене перевезення домашніх улюбленців по країні та за кордон. Люди покидають свої домівки, та нерідко доводиться разом з ними залишати своїх тварин, у багатьох господарів немає можливості знайти їм притулок. У нашому закладі, не зважаючи на нашу специфіку – робота з рослинами, якось так склалося, що люди часто звертаються з проханням дати притулок тваринкам. І у нас створився такий собі тимчасовий, благодійний «Зоохостел», — повідомили на сторінці Ботанічного саду та розмістили фото милих тваринок. — На жаль, у нас для цього немає відповідних умов для їх утримання, але у цей складний для всіх час ми не змогли відмовити і знайшли можливість взяти на перетримку декілька домашніх улюбленців наших вірних друзів. Зараз у нашому умовному «Зоохостелі» п’ять мешканців: собачка Буся, котики Персик, Том, Ірбіс, Білочка, Перс. Ми намагаємось створювати сприятливі умові для їх мешкання, але і господарі їх не забувають, постійно цікавляться, допомагають.

У Запорізькому міському дитячому ботанічному саду

У Запорізькому міському дитячому ботанічному садуЯк розповіли у ботанічному саду, є у них й постійні зоомешканці. Колись взяли до себе собачку Єву, яка зараз є надійним другом-охоронцем. Живуть коти Ельф, Василь та Маруся.У Запорізькому міському дитячому ботанічному саду

У Запорізькому міському дитячому ботанічному саду

-Буває, що нам підкидають тваринок, але всіх залишити ми не в змозі і намагаємось знайти їм турботливих господарів, — кажуть у Ботанічному саду.

Й нагадали, що є організації, які попіклуються про ваших улюбленців, у разі якщо у вас нема можливості зараз бути з ними поруч. Це:

https://www.facebook.com/groups/cynologyevents — Спільнота «Допомога українським тваринам»;

https://www.facebook.com/groups/461999330624925 — Львівський притулок «Домівка врятованих тварин».

Фоторепортаж, як українські домашні тваринки переживають війну, а також поради поради їх господарям дивіться тут. Одна з порад: не залишайте тварин зачиненими у квартирі одних! Це жахлива смерть.

«Індустріалка» писала, що у запорізькому ботанічному саду красиво квітнуть тюльпани — фото. А також, що у Запорізькому ботанічному саду збирають сухпайки та відкрили невелике укриття.

Читайте також: Як виглядає війна в Україні очима художників із різних країн — фото.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей