Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
У запорізькому ботанічному саду з'явилися нові мешканці
Поделиться

У тимчасовому невеликому зоохостелі запорізького ботанічного саду оселилися кошеня Наомі та папуга Тихон

Під час війни одна з багатьох важливих проблем — вимушене перевезення домашніх улюбленців по країні та за кордон. Люди покидають свої домівки, та нерідко доводиться разом з ними залишати й своїх тварин, у деяких господарів немає можливості знайти їм притулок.

Так склалося, що під час війни люди звертаються у Запорізький дитячий міський ботанічний сад, не зважаючи на специфіку – робота з рослинами,  з проханням дати притулок тваринкам. І у ботсаду створився такий собі тимчасовий, благодійний зоохостел.

У ботанічному саду

-В нашому зоохостелі з’явились нові цікаві мешканці — папуга карела на прізвисько Тихон та потішне кошеня Наомі, — повідомили сьогодні на сторінці ботанічного саду у «Фейсбук». — Вони теж, як і інші наші мешканці, на жаль, змушені були залишитись у Запоріжжі. Вже адаптувались і гарно себе почуває в ботсаду.

У ботанічному саду

Але все ж багато тварин у ботсаду прийняти не можуть.

«Індустріалка» писала, що прихищають тваринок й у міській бібліотеці в Бородинському мікрорайоні, куди приносили для порятунку хом’ячків, папужок, кошенят та рибок.

А от сім’я із Запоріжжя надала прихисток майже 60 собакам і котам.

Фоторепортаж, як українські домашні тваринки переживають війну, а також поради їх господарям дивіться тут. Одна з головних порад: не залишайте тварин зачиненими у квартирі одних. Це жахлива смерть.

Читайте також: Українські військові та пухнастики — фото, які підіймають настрій.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей