Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області змінили керівника університету через співпрацю з окупантами
Поделиться

У Мелітопольському педагогічному університеті призначили нового в.о. ректора

За співпрацю з окупантами позбулася посади очільниця МДПУ імені Богдана Хмельницького Людмила Москальова, яка виконувала обов’язки ректора вишу. Віднині цю посаду обіймає Наталія Фалько.

З березня цього року обов’язки ректора Мелітопольського педуніверситету виконувала Людмила Москальова. Але керівниця проігнорувала лист  Міністерства освіти і науки України, в якому містились рекомендації по зміні місця реєстрації вишу. Це було необхідно зробити, щоб в умовах окупації продовжити працювати в правовому полі України та мати змогу виплачувати заробітну плату викладачам, стипендії — студентам.

Такою нагодою, наприклад, вчасно скористався Таврійський державний агротехнологічний університет. Дії Людмили Москальової були оцінені як співпраця з окупаційною владою і на міністерському рівні було ухвалене рішення про її звільнення.

— Вчора новою в.о. ректора педагогічного університету була призначена Наталія Фалько, — повідомив міський голова Іван Федоров. — Це було зроблено тому, що весь колектив не має відчувати незручності через одного колаборанта. Найближчим часом будуть вирішені всі формальні питання і працівники навчального закладу зможуть отримувати заробітну плату.

Крім того, перереєстрація МДПУ у Запоріжжі також дозволить всім студентами отримати стипендії, а випускникам — дипломи державного зразка.

Читайте також: У російському полоні освітянка з Мелітополя чекала на розстріл

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей