Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У Запорізькій області здійснили мрії брата і сестри 
Поделиться

Діти з Запорізької області спробували себе в омріяних професіях

В Запоріжжі депутати міської та обласної ради проводять акцію “Дитячі мрії мають здійснюватися”. Її мета — втілення мрій дітей, які прагнуть розвитку. Втілюються дитячі мрії у реальність в рамках марафону, який транслюється на каналі “TV5”.

Одними з учасників проекту стали Дарина і Андрій Рижкови — сестра та брат з Дніпрорудного. Мама дітей померла 6 років тому. Даринці тоді було 6 років, Андрійкові — 4. Відтоді дітей виховує бабуся.

«Бабуся у мене дуже добренька, гарненька, завжди лагідна, завжди, що ми у не просимо, вона нам дає. Ми з нею один одному допомагаємо і за Андрійком разом дивимося. Їсти готуємо разом», — розповідає Дарина.

Є у дітей і заповітні мрії. Дарина мріє бути моделлю. Модельний світ вона вивчає за допомогою телефону і журналів.

Дарина

— Я або сама вдома уявляю себе моделлю, або ляльок своїх наряджаю. Мені подобається дивитися на ходу моделей, теж хочеться так вміти. І спинку тримати, і голову. В ще в них гарний макіяж, — поділилася Дарина.

А в Андрія справжня чоловіча мрія:

— Я хочу бути пожежником, — зізнається хлопець. — Одного разу, коли мені було років сім або вісім, я врятував від пожежі весь наш гуртожиток.

Втілити мрії у реальність дітям допоміг депутат Запорізької обласної ради Віталій Хрол.

Аби наблизитися до своєї мрії, Дарина вирушила в салон краси, де її вже чекала візажист. Вона провела дівчинці майстер-клас з правильного використання косметики, зробила професійний макіяж і підкрутила локони. Після салону краси Дарину чекав ще один майстер-клас, на цей раз в модельній школі. Знайомство, розминка, відточування ходи, постави, погляду.

мастер-класс

«Емоцій дуже багато, я дуже задоволена, дуже багато радості у мене», — розповідає дівчинка.

У той час поки сестра перевтілювалася, Андрійко вирушив до своєї мрії — в пожежну частину. Щоб відчути себе справжнім пожежником, хлопець одягнув шолом рятівника. Рятувальники поділилися з хлопцем цікавими фактами про свою роботу. А наостанок Андрія провезли по місту з сиреною і мигалками — як на справжній виклик.

пожарные

Враження після такої поїздки — неповторні. Тож Андрійко, радо став ділитися ними з рідними.

«Чули сирену? Це я їхав, в шоломі, був справжнім пожежником», — ділиться хлопець.

Весь цей час дітей супроводжував депутат Запорізької обласної ради Виталій Хрол. Після втілення мрій — прогулянка та відпочинок. Спочатку Віталій Іванович з Андрійком опановували тренажери, а потім всією сім’єю грали в ростові шахи та настільні шашки. Бабуся дітей, Любов Миколаївна дуже рада за своїх онуків, адже такого вражаючого та багатого на події дня в них ще не було.

– Діти радіють, а мені ще більша радість — бачити, що вони щасливі. Андрюша їздив на справжній пожежній машині, а Даринка була в модельному агентстві, — поділилася Любов Миколаївна. — Я ніколи не могла подумати, що депутат може бути настільки простим. Віталій Іванович грає з дітьми так, як ніби вони йому рідня.

Виталий Хрол с детьми

Депутат Запорізької облради Віталій Хрол впевнений — втілити мрію дитини — обов’язок кожного дорослого. Адже мрія — це перший крок до реалізації запланованого, до досягнень, які можуть стати вирішальними у житті.

— Сьогодні ми наблизили двох прекрасних дітей до своєї мрії. Як батько двох дочок я чудово розумію, наскільки дітям важлива і потрібна наша підтримка і увага. Адже від нас, дорослих, залежить, яким буде їхнє майбутнє. Вважаю, що ми повинні опікуватися не лише територією, на якій працюємо, але й надавати адресну допомогу. Давати турботу і увагу тим дітям, які хочуть чогось досягти в житті, — зазначив Віталій Хрол.

Тож для Даринки та Андрія початок покладено. І вони неймовірно раді.

Виталий Хрол с детьми

Читайте також: В Запоріжжі маленький бандурист на один день став козаком


Комментарии читателей