Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області запрацювала спеціалізована онлайн-платформа для бізнесу
Поделиться

Запорізька торгово-промислова анонсувала старт ініціативи на підтримку місцевих підприємців

В умовах воєнного часу бізнесменам Запоріжжя пропонують підтримку у вигляді онлайн-сервісу. На спеціалізованій платформі компанії можуть заявити про себе на весь світ, знайти партнерів, отримати консультації та пройти навчання.
— Ідея інформаційної платформи PRO_Business зародилась того року, однак саме зараз його тематика стала ще актуальнішою, адже створює додаткові можливості співпраці в умовах воєнного часу, — повідомляє Запорізька торгово-промислова палата. — Нещодавно ми заручилися підтримкою міжнародних партнерів: протягом трьох наступних місяців працюватимемо за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.
На онлайн-платформі вже представлені понад 500 компаній з різних сфер виробництва, послуг і консалтингу. Незабаром тут можна буде дізнатись більше про підготовку маркетингових досліджень ринків і «дорожніх карт» з експорту та імпорту, отримати безкоштовні консультації та пройти бізнес-навчання.
— Запрошуємо до партнерства у реалізації проєкту! Також будемо вдячні представникам бізнесу за відповіді на запитання нашого опитування, що допоможе нам врахувати максимум нагальних потреб підприємців. Анкета за посиланням: cutt.ly/oJ87fqx. За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +380 50 484 1197 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua, — повідомляють в ЗТПП.

Комментарии читателей