Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Свiт
У Запорізькій області загинув американський військовий, який добровільно став на захист України
Поделиться

Військовий підірвався на міні

У селі Дорожнянка Пологівського району Запорізької області загинув американський військовий Стівен Забельскі. Він був досвідченим військовим, ветераном армії США. Коли в Україні почалася повномасштабна війна, він добровільно став на захист нашої країни.

Стівен Забельскі більшу частину життя прожив у штаті Нью-Йорк. Понад 30 років він працював на будівництві. Як військовий був учасником іноземного батальйону — загону «Росомаха», який складався з 12 чоловіків. У складі цього батальйону був поляк, канадець, британець і 8 американців.

Стівен Забельскі загинув, підірвавшись на міні. Йому було 52 роки. У військового залишися дружина, п’ять прийомних дітей, один онук, сім братів і сестер, племінники. Поховають загиблого військового на його батьківщині.

Зазначимо, що Стівен Забельскі — другий загиблий американський військовий на війні в Україні. У квітні в боях з окупантами загинув 22-річний морпіх із США Віллі Джозеф Кансел.

Раніше «Індустріалка» писала, що вчителька знищеної окупантами школи в селі Юльївка Запорізькій області прокляла росіян і їхніх нащадків. Детальніше читайте за посиланням.

Джерело: The Recorder

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей