Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області загарбники викрали кримського татарина
Поделиться

За проукраїнську позицію та відмову співпрацювати з окупантами запорожців затримують загарбники

Мешканця Якимівка- представника кримськотатарського народу — днями окупанти викрали і вивезли в незнайомому напрямку. А у селі Верхній Токмак російські військові полюють за атовцями.

На Запоріжжі триває терор стосовно цивільного населення. Черговий приклад мав місце в селищі Якимівка Мелітопольского району, де був викрадений 28-річний кримський татарин Асан Аблямітов.

— Напередодні до будинку, де він проживає, увірвалося 8 російських солдатів, — повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці упoвнoважена Верхoвнoї ради з прав людини Людмила Денісoва. — Хлопця в цей час вдома не було. Про обшуки в помешканні йому повідомили сусіди. Аби з’ясувати ситуацію, Асан зателефонував батькові, але відповів один із військовослужбовців і погрожуючи вбити батьків, змусив Асана повернутися додому. Після чого хлопця примусово вивезли у невідомому напрямку. Вже другий день про нього немає жодної інформації.
кримський татарин
Крім того, у селі Верхній Токмак Запорізької області загарбники їздять будинками та шукають учасників АТО (ООС) і зброю. Обшукують помешкання, б’ють людей, чоловіків викрадають та вивозять у невідомому напрямку. Мешканцям села загрожують розправою. Аналогічно себе загарбники поводять і в інших населених пунктах. А в Мелітополі до того ж обкрадають місцевих підприємців та фермерів. Загалом на 9 квітня відомо про викрадення 106 громадян, зокрема 21 представника місцевої влади та двох журналістів. Сьогодні залишаються в полоні 63 особи, в тому числі 10 посадовців та один журналіст.
Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Комментарии читателей