Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області з полону звільнили селищного голову курортної Кирилівки 
Поделиться

Селищного голову Кирилівки шість днів росіяни тримали у полоні в Мелітополі

У Запорізькій області Кирилівського селищного голову Івана Малєєва звільнено з полону. Про це повідомляється на офіційному сайті Кирилівської селищної ради. Інформацію про звільнення Івана Малєєва підтвердила на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови селищної ради Кирилівки Марина Логінова.

Законно обраний кирилівський селищний голова продовжує виконувати свої обов’язки та працює на благо громади та нашої батьківщини.

Як повідомляла «Індустріалка», спочатку російські окупанти регулярно навідувалися до адміністрації курортного селища і змушували селищного голову до співпраці.  Але представник місцевого самоврядування від неї відмовився.

17 квітня на територію Кирилівки увійшло кілька одиниць техніки окупантів. Місцеві жителі повідомляли про низку вибухів, обшуки російськими військовими будинків й перевірку документів. Як повідомляла «Індустріалка», окупанти викрали селищного голову Кирилівки Івана Малєєва і відвезли у невідомому напрямку.

У полоні російські окупанти селищного голову Івана Малєєва тримали шість днів. Він був у полоні в Мелітополі, повернувся до Кирилівки 22 квітня.

«Зараз Іван Володимирович продовжує виконувати свої професійні обов’язки — контролювати та забезпечувати життєдіяльність нашої громади. У ці важки часи наша громада тримається з гідністю, а її жителі разом із головою працюють на розвиток рідного краю та своєї батьківщини», — наголосили в Кирилівській селищній раді.

Крім того, окупанти встановлюють «Гради» на базах відпочинку курортної Кирилівки. Також окупанти почали рити окопи навколо населеного пункту.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей