Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запорізькій області з-під обстрілів врятували маленьке оленятко - фото
Поделиться

У Гуляйполі з-під обстрілів врятували маленьке оленятко

Маленьке оленятко дивом врятувалося з-під обстрілів у Гуляйполі, де йдуть тяжкі бої. Мама тварини, на жаль, загинула, а дитинча прийшло до людей по допомогу.

оленя

Небайдужі люди прихистили малечу та передали на лікування волонтерці Олесі Кулик до Запоріжжя. Вона звернулася по допомогу в організацію UAnimals, яка опікується тваринами, що постраждали від війни. Про це повідомили на сторінці організації у Фейсбуці.

оленя

«Поки ми шукали можливість евакуювати оленя, волонтерка доглядала за ним та годувала кожні дві години.
UAnimals вдячні Олесі за небайдужість та допомогу. Зараз оленятко разом з нашою командою прямує до “Притулку для диких тварин” Наталії Попової, де про нього подбають спеціалісти», — йдеться у повідомленні.

оленя

Під час війни кількість травмованих тварин сильно зросла. Тому волонтери просять небайдужих українців допомогти їм у порятунку. Зробити це можна за реквізитами:

PayPal: paypal@uanimals.org
Картка: 4441114452272014 (Ольга Чевганюк).

Раніше «Індустріалка» розповідала про породистого британського кота з Донецької області, якого прихистили запорізькі рятувальники. Чотирилапий прийшов знесилений та голодний до українських військових, які знаходилися на нульовому рубежі. Так британець і отримав своє нове ім’я — Нулик. Наші захисники передали кота запорізьким співробітникам служби ДСНС.

А запорізька зоозахисниця рятує лисеня, яке збили на трасі. Крихітна дівчинка-лисичка приїхала до зоозахисниці вночі, у комендантську годину. Малятко назвали Веснянкою. У лисеня були тяжкі травми. Але завдяки догляду та лікуванню у нього є всі шанси одужати.

Читайте також: Як українські домашні тваринки переживають війну — фото

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей