Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області втратили зв'язок з гуманітарною колоною, яка виїхала до Маріуполя
Поделиться

Де знаходиться евакуаційна колона, наразі невідомо

З міста Запоріжжя вчора, 24 квітня, направили гуманітарну евакуаційну колону до Маріуполя. До села Кам’янське Василівського району, внаслідок несприятливих погодних умов, гуманітарна колона не змогла самотужки проїхати розмиту ділянку дороги поблизу зруйнованого мосту.

Підрозділи ДСНС за допомогою техніки підвищеної прохідності витягнули автобуси та автомобілі швидкої медичної допомоги на тверду ділянку дороги. Після цього вони продовжили рух.

О 18:58 25 квітня зв’язок з колоною був втрачений. Остання точка, в якій відбувся зв’язок, — за 25 км до селища міського типу Мангуш Донецької області. Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», у селі Кам’янське в результаті артилерійського обстрілу російської федерації загинули троє мирних жителів, що у той час поралися на городі.

Зазначимо, що через погані погодні умови та незадовільний стан доріг, які розмиті дощами, запоріжцям порадили не намагатися рухатися у напрямку Василівки.

Яка ситуація щодо російського вторгнення у Запорізькій області на 25 квітня, читайте тут.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей