Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області ворожий обстріл пошкодив унікальний навчальний заклад - відео
Поделиться

У Василівському районі зазнала руйнувань будівля школи-інтернату для дітей з порушеннями слуху

На Запоріжжі російські війська продовжують нищити об’єкти соціальної сфери. Черговий факт зафіксовано у Кам’янському, де була обстріляна школа-інтернат для дітей з вадами слуху.

Будівля Кам’янської школи-інтерната, де навчались та проходили реабілітацію діти з особливими освітніми потребами, опинилась в зоні ворожого обстрілу. У Запорізькій обласній військовій адміністрації показали наслідки атаки. На відео показаний понівечений фасад навчального закладу, всі вікна вибуховою хвилею вибиті, пошкодження мають вхідні двері, класи та інші приміщення зсередини.

— 60 років ці стіни школи-інтернату зберігають тепло сердець учнів та педагогів, тисячі радісних дитячих посмішок, щирих слів вдячності за ті незабутні роки, прожиті тут, сотні перших і останніх дзвоників. Школа — це не тільки стіни. Це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь, — відзначають в ЗОВА. — А сьогодні ми бачимо результати роботи “асвабадитєлєй”, які безжально потрощили будівлю унікального освітнього закладу.

У школі-інтернаті, до речі, також функціонували групи для дітей дошкільного віку з порушеннями слуху та складними вадами розвитку (з ЗПР різного виду).

Днями, як повідомляла «Індустріалка», у селі Кам’янське серйозних руйнувань зазнала місцева гімназія. Після авіаударів пошкодження отримали і житлові будинки у населеному пункті.

Читайте також: Мешканці Мелітополя в рамках спротиву окупантам зіпсували черешню

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Комментарии читателей