Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області відновлюють електромережі, які постраждали внаслідок обстрілів і негоди
Поделиться

Енергетики щоденно працюють для відновлення подачі електрики жителям Запорізької області

У Запорізькій області енергетики ПАТ «Запоріжжяобленерго» щоденно працюють над відновленням пошкоджених електромереж. Зокрема, протягом минулої доби енергопостачання відновили 15 тис. 819 споживачам Оріхівського районного відділення та 50 споживачам Пологівських електромереж. Крім цього, аварійно-ремонтні бригади Запорізьких міських електромереж усунули пошкодження кабельної лінії та відновили живлення 144 родинам у Запоріжжі.

Фахівці «Запоріжжяобленерго» також заживили 7 тис. абонентів у тимчасово окупованому Бердянську. Частина міста була знеструмлена через пожежу на одній з підстанцій, яка виникла внаслідок вчорашніх ранкових вибухів. Без електрики досі залишаються близько 6 тис. бердянців.

Перебої з електропостачанням у різних громадах Запорізької області виникають, перш за все, через ворожі обстріли. Зокрема, у селі Таврія Пологівського району внаслідок бойових дій знеструмлено 50 домівок. Сьогодні вранці через бойові дії електропостачання пропало у 12 населених пунктах Токмацьких та Чернігівських електромереж. Точну кількість відключених абонентів встановити неможливо через відсутність зв’язку.

Додала роботи енергетикам ще й негода. Зокрема, цієї ночі внаслідок грози та рясної зливи без електрики залишилися 2 тис. 386 абонентів Оріхівських електромереж та 360 абонентів Вільнянських електромереж. Також знеструмлений 61 будинок у Запоріжжі.

Загалом станом на сьогодні, 13 червня, без енергопостачання залишаються 30 тис. 251 споживач у 110 населених пунктах Запорізької області. Зокрема,:

  • Василівські електромережі – 4 тис. 900 абонентів;
  • Гуляйпільські електромережі – 11 тис. 828 абонентів;
  • Оріхівські електромережі – 7 тис. 52 абоненти;
  • Бердянські електромережі – 6 тис. абонентів;
  • Вільнянські електромережі – 360 абонентів;
  • Токмацькі електромережі – 50 абонентів;
  • Запорізькі міські електромережі – 61 абонент.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Запоріжжі тривають ремонтні роботи на мережах тепло- та водопостачання. Аварійно-відновлювальні роботи проходять у рамках підготовки до майбутнього опалювального сезону.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей