Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж, Экономика
У Запорізькій області відбувся форум молодих лідерів промислових підприємств
Поделиться

На Молодіжний форум Метінвест приїхали понад 100 активістів з 22-х підприємств компанії

Компанія Метінвест приділяє велику увагу молоді, оскільки на активах Групи працює близько 28 тисяч співробітників віком до 35 років — це третина від загальної кількості усіх працівників. Компанія реалізовує безліч проєктів, спрямованих на розвиток молоді, її кар’єрного зростання, розвитку талантів та здібностей.

Тому не випадково, що цього року в рамках перезавантаження молодіжного руху підприємств Групи Метінвест найкращі активісти зібралися на всеукраїнський Молодіжний форум, який днями відбувся у Запорізькій області. До того ж проведенню заходу вперше за довгий час сприяла ситуація з коронавірусною пандемією. А ще — дві знакові дати: 15-річчя Групи Метінвест та 30-річчя Дня Незалежності України.

На Молодіжний форум Метінвест приїхали понад 100 активістів з 22-х підприємств компанії

На Молодіжний форум Метінвест приїхали понад 100 активістів з 22-х підприємств компанії. Як розповів директор департаменту зі взаємодії з громадськими організаціями Метінвеста Михайло Цуркан, протягом останній двох років вимушеної “коронавірусної паузи” були напрацьовані механізми для перезавантаження молодіжного руху та переосмислення звичних понять й підходів.

— У багатьох існує стереотип, що молодь — це лише співи, танці, розваги, спорт. Але проаналізувавши усе зроблене руками молоді, а це не тільки волонтерська діяльність, ми бачимо, що це люди, які працюють в проєктних командах, беруть участь у командах безперервного удосконалення, які подають раціональні пропозиції, які приносять достаток та забезпечують стабільну роботу компанії і власним прикладом демонструють, як можна кар’єрно розвиватися у компанії, — зазначив Михайло Цуркан. — Ми змінюємо фокус розуміння ролі молоді компанії, щоб вона в себе повірила. А ми, як роботодавці, прагнемо їм у цьому допомогти і показати, що це реально. А тим паче у такій сфері як металургія — це дуже стабільно, надійно і довготривало.

На Молодіжний форум Метінвест приїхали понад 100 активістів з 22-х підприємств компанії

За його словами, стати успішним у компанії можна досить швидко — не чекаючи довгих 20-30 років. Адже багато топ-менеджерів, а також начальники цехів підприємств Групи Метінвест — представники досить молодого віку.

Форум поділений на дві частини: практичну для молоді — розробка проєктів, які стануть основою програми на 2022 рік та наступні роки, та квест — проходження локацій, які розвиватимуть учасників форуму та прокачуватимуть нові скіли. Тобто металурги дізнавалися більше про гірниче виробництво, гірники — про металургію. Під час ігор учасники форуму дізналися, як можна влаштовувати кар’єрний маршрут, який час це може зайняти.

Учасники були поділені на команди, і що цікаво — у кожній з них були представники різних активів Групи Метінвест. Це дозволило познайомитися колегам з різних регіонів, а також урізноманітнити спілкування й взаємодію. Кожна команда отримала свого ментора, який супроводжував учасників під час усіх активностей.

На Молодіжний форум Метінвест приїхали понад 100 активістів з 22-х підприємств компанії

— У нас дуже цікава програма. Першого дня ми розповіли про наші напрацювання у галузі молодіжної політики, про те, що ми зробили протягом двох років. Другого дня учасники взяли участь у квесті, який розробили під напрямки діяльності нашої компанії, — розповів регіональний менеджер департаменту зі взаємодії з громадськими організаціями Метінвест Сергій Власенко. — Також учасників очікують вибори, представлення програми. Тобто, ми не тільки потусуємось, поспілкуємось, познайомимось, а ще й самі скажемо, як молодь, чого ми хочемо — через свої програми. І це буде поштовх до подальшого розвитку молодіжного руху компанії Метінвест.

На Молодіжний форум Метінвест приїхали понад 100 активістів з 22-х підприємств компанії

— Для усієї молоді Метінвесту це довгоочікуваний форум — ми давно не збирались через коронавірусну пандемію. Для мене це можливість дізнатись багато нового, оскільки розвивається молодіжна політика в компанії Метінвест, і на форумі нам її презентують. Також це можливість познайомитися з новими людьми і зробити свій внесок у розвиток молодіжного руху компанії, — зазначила учасниця форуму з Кривого Рогу, — в.о. начальника відділу соціальних питань Центрального гірничо-збагачувального комбінату Анастасія Гаєвська.

На Молодіжний форум Метінвест приїхали понад 100 активістів з 22-х підприємств компанії

Для інженера-математика відділу автоматизованих систем комбінату “Запоріжсталь” Ганни Нікітіної молодіжний форум є чудовою можливістю для саморозвитку, удосконалення ораторських здібностей, налагодження комунікацій з колегами з інших активів. Адже під час пандемії COVID-19 не завжди це вдається зробити онлайн.

— Як молодіжному лідеру свого цеху, мені корисно дізнатися, що зміниться у новій молодіжній політиці Метінвесту, чим ми ще можемо займатися, окрім талантів, волонтерства, наукових конференцій. На форумі ми обговорюємо проєкти, які плануємо реалізувати наступних років, — зазначила Ганна Нікітіна. — Найближчим часом стартує проєкт “Молоді лідери Метінвесту”, до участі в якому зараз відбираються учасники. Тут вони зможуть розкритися, продемонструвати свої таланти і чомусь навчитися, оскільки планується робота з директорами, начальниками цехів, які поділяться своїм досвідом.

На Молодіжний форум Метінвест приїхали понад 100 активістів з 22-х підприємств компанії

Враженням від форуму поділився і майстер ЦПС УЗТ Маріупольского металургійного комбінату імені Ілліча Ігор Онищенко:
— На форумі все організовано класно, все зрозуміло, прозоро, зручно. Немає жодного напрягу. Не тільки зібрали людей з активів, а ще й грамотно організували в команди представників різних підприємств. Спілкування, нові знайомства, та й знайомі обличчя є — це теж класно, — зауважив Ігор Онищенко.

Варто зазначити, що в рамках форуму було підбито підсумки конкурсу “Індивідуальне визнання”. Його переможці — кращі молодіжні лідери активів Метінвесту — отримали цінні подарунки.

Читайте также: Школярок з різних куточків України вразили масштаби виробництва на комбінаті “Запоріжсталь”Комментарии читателей