Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Головні, Запоріжжя
У Запорізькій області установки HIMARS допомагають здобувати перемогу - відео
Поделиться

Генштаб показав, як реактивні американські системи працюють по окупантах в нашому регіоні

Одна з реактивних систем залпового вогню HIMARS, надані Україні Америкою, була помічена на Запорізькому напрямку. Військові зазначають, що вона спрацювала точно і швидко.

Установки HIMARS M142 разом з іншою військовою технікою, боєприпасами та озброєнням стали частиною чергового пакету допомоги від американських партнерів. Їхня перевага перед рештою артилерійського озброєння — далекобійність та точність, б’ють з відхиленням від цілі на метри. Ця система реактивного залпового вогню встановлена на базі 6-ти колісної вантажівки, стріляє ракетами 227-го калібру з GPS-керуванням і за один раз може випустити до 6 ракет або одну балістичну.

установки HIMARS

— Бойова робота HIMARS. Запорізький напрямок. Гарно, швидко, точно, — повідомили в Генштабі Збройних Сил України і додали фото, зроблені в нашій області. На них видно процес приведення установки до бойової готовності та запуск ракет.

становки HIMARS

 Мешканці регіону припускають, що американська техніка була використана нашими військовими при завданні удару по аеродрому в Мелітополі. Адже цей об’єкт знаходиться в глибині окупованої території і «дістати» до нього наявним озброєнням було важко. Але цього раз, за наявними даними, були знищені як літаки та вертольоти, так і склад боєприпасів.

установки HIMARS

Читайте також: Захисникам Запорізького краю збирають гроші на вантажну автівку: як долучитися

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей