Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області українські військові перейшли від оборони до наступу
Поделиться

На Запорізькому напрямку українські військові розпочали наступальні дії

У Запорізькій області російській армії не вдається здійснити прорив. Натомість українські військові перейшли від оборони до наступу. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» повідомив командир підрозділу «Азов» Родіон Кудряшов.

— У Запорізькій області ми переходимо з активної оборони до наступальних дій. Ми просуваємо передові позиції й тиснемо ворога якомога далі. Противник обстрілює мирні села, які знаходяться на передовій. Ворогу не вдається здійснювати прориви на нашому напрямку, — зазначив Родіон Кудряшов.

За словами командира підрозділу «Азов», війна починає переходити у позиційну фазу.

— Лінія фронту вирівнюється та стає схожа на позиційну війну. В найближчі тижні командири планують ламати супротивника. Ініціативні групи будуть провокувати ворога, виявляти вогневі точки та пригнічувати їх. Важливо проявляти ініціативу, забирати динаміку, тиснути на противника по всій лінії зіткнення і рухатися вперед, — розповів командир підрозділу «Азов» Родіон Кудряшов.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни в Україні росіяни окупували близько 60% Запорізької області. Захопленими залишаються Мелітопольський, Бердянський, частково Пологівський та Василівський райони. Яка зараз ситуація на тимчасово окупованих територіях, читайте за посиланням.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Запорізькій області фіксують збільшення кількості ворожої техніки. Колони російських вантажівок, бензовозів і військової техніки помітили в Мелітопольському, Пологівському та Василівському районах області.

Джерело: Еспресо

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей