Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізький області у період нересту ринки заповнені рибою
Поделиться

У Мелітополі масово продається риба, виловлена за порушенням закону

На ринках окупованого Мелітополя з’явилось багато морської риби. Її вилов при відсутності контролю з боку відповідних органів здійснюють у заборонений період.

Місцеві мешканці повідомляють, що на ринках Мелітополя зараз дуже багато морської риби. У великому асортименті представлена камбала азовська (калкан), найменші рибини коштують 55 гривень, найбільші — 100 гривень за кілограм. А піленгас продавці пропонують за 70 гривень за кілограм. Принаймні такі ціни зафіксовані на центральному, найдешевшому ринку міста.

До речі, зараз вилов риби в регіоні заборонений, бо зараз відбувається нерест. На нього з моря піленгас, наприклад, заходить до Молочного лиману, який два роки тому нарешті вдалося наповнити водою і повернути до життя. На певний період у водоймі взагалі була заборонена і аматорська, і спортивна риболовля. Загалом ці обмеження діють в окремі періоди.

Зараз через окупацію контролювати цей процес нікому. Загарбники, якщо це і роблять, то тільки думаючи про власне збагачення, а не про збереження природних ресурсів.

Читайте також: З запорізьких супермаркетів приберуть деякі партії продукції Kinder

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей