Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області тривають локальні бойові зіткнення
Поделиться

На Запорізькому напрямку йдуть локальні бойові зіткнення

За останню добу активних бойових дій на позиції наших військових ворог не проводив. Разом з цим, фіксувалися локальні бойові зіткнення, обстріли з реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії та мінометів.

Окупанти також проводили спроби ведення контрбатарейної боротьби (стрільби з артилерійських гармат із закритих вогневих позицій на придушення або знищення вогневих засобів артилерії противника, розташованих також на закритих вогневих позиціях з метою завоювання вогневої переваги).

Російські угруповання військ основні зусилля продовжують зосереджувати на напрямках Гуляйполя, Малинівки, Великої Новосілки Донецької області.

На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. Українські захисники ведуть активну маневрену оборону, наносять конрудари. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

У Запорізькій області українським захисникам вдається також відбирати техніку у російських військових. Є випадки, коли вони самі кидають танки та іншу техніку. Наші військові її модернізують і ремонтують, аби вона могла служити ЗСУ заради перемоги України.

Свою техніку загарбники залишають на всіх напрямках, де ведуться бої. І, якщо поставити це на конвеєр, щомісяця в Україні можна створювати механізовану бригаду лише на трофейній техніці.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що російські окупаційні війська поблизу Дорожнянки підірвали дорогу мінами як зі сторони Поліг, так і зі сторони Гуляйполя. Глибина руйнувань близько півтора метра.

Таким чином росіяни відрізали село, а також транспортне сполучення між Пологами та Гуляйполем.

Читайте також: У Запорізькій області російські військові трощать будинки мирних жителів — фото

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей