Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області суд розгляне справу щодо привласнення коштів посадовцями
Поделиться

Слідчі закінчили досудове розслідування щодо розтрати бюджетних коштів громади 

Посадовець та три будівельники опиняться на лаві підсудних за привласнення коштів, що були виділені з бюджету на капітальний ремонт сільської ради та будинку культури.

— В ході досудового розслідування встановлено, що впродовж 2019-2020 років, у злочинну змову вступили тодішній голова Малобілозерської сільської ради, директор будівельного підприємства та двоє підприємців, — нагадують обставини справи у Головному управлінні Національної поліції України в Запорізькій області. — Члени групи внесли неправдиві відомості у звітну документацію щодо вартості та об’ємів виконаних підрядних робіт з капітального ремонту будівлі з утеплення Малобілозерської сільської ради, а також капітального ремонту покрівлі будинку культури в селі Мала Білозерка. Таким чином правопорушники вчинили привласнення та розтрату коштів місцевого бюджету територіальної громади на суму понад 900 тисяч гривень.
привласнення коштів
Відносно посадовця та будівельників було відкрито кримінальне провадження. Їм були інкриміновані: розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою та службове підроблення. Досудове розслідування наразі завершено. Обвинувальні акти відносно членів організованої злочинної групи направлені слідчим обласного главку поліції до Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
привласнення коштів

Комментарии читателей