Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області споживачі "Запоріжгаззбуту" перейшли до "Нафтогазу": як платити за газ
Поделиться

Договори на зміну постачальника газу повинні бути переукладені автоматично

У Запорізькій області з 1 травня споживачі «Запоріжгаззбуту» змінили постачальника і перейшли до «Нафтогазу України». Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної військової адміністрації Віталій Литвиненко.

Він запевнив, що нові договори користувачам укладати не потрібно. Вони автоматично були переукладені. Абонентам варто у чат- ботах або на сайті https://gas.ua зареєструвати особистий кабінет, дізнатися номер особистого рахунку. Тариф зафіксовано на рівні минулого року і він буде зберігатися протягом всього опалювального сезону.

— На сьогодні це законопроєкт, який ще не прийнятий. У його положеннях протягом воєнного стану та протягом 6 місяців після його закінчення не будуть підвищуватись тарифи природного газу та теплопостачання. Передбачається, що протягом цього періоду тарифи будуть на рівні, який був станом на 24 лютого, — повідомив Віталій Литвиненко.

Разом з тим, він зазначив, що мешканці Запорізької області, які встигли вже оплатити за надані послуги у травні «Запоріжгаззбуту», мають звернутися у м.Запоріжжі на вул. Волгоградську 26, разом з паспортом, ідентифікаційним кодом та випискою з банку.

Нагадаємо, запоріжці можуть скористатися послугами Пенсійного фонду України дистанційно. На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua  доступний онлайн-сервіс «Особистий кабінет».

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей